Aktualności

Podziękowania dla sponsorów i partnerów drużyny rezerw

W imieniu całego zespołu rezerw pragniemy serdecznie podziękować wszystkim sponsorom oraz partnerom, którzy wspierają drugą drużynę Widzewa.

Grupa sponsorów i partnerów łódzkich rezerw jest coraz liczniejsza. Między innymi dzięki takiej pomocy, piłkarze Macieja Malesy pewnym krokiem idą w kierunku awansu do łódzkiej ligi okręgowej.

Obecnie drużynę wspierają następujące firmy:

Eat Fit - firma dba o zdrowie, dobrą sylwetkę i świetne samopoczucie swoich klientów, dostarczając najwyższej jakości catering dietetyczny. Dieta jest konsultowana z klientem. Zadowolenie gwarantowane.

Leo De Wink biżuteria - firma produkuje wysokiej klasy biżuterię. W swojej ofercie posiada wyroby ze złota, srebra i bursztynu, jak i również markowe zegarki.

Dom Ubezpieczeniowy - jest młodą firmą ubezpieczeniową, współpracującą z doradcami, którzy na rynku są od dawna. Dzięki ich doświadczeniu firma jest w stanie zagwarantować najlepsze rozwiązania. Współpracuje zarówno z klientem indywidualnym jak i firmowym.

Flight Level - firma specjalizująca się w optymalizacji i pozycjonowaniu stron www, tworzeniu stron internetowych, zdjęcia i filmach "z lotu ptaka", nagrywaniu meczów piłkarskich dronem, reklamie w internecie oraz prowadzeniu kanałów .

Lanista - firma trudni się w produkcji i sprzedaży wysokiej jakości odzieży kibicowskiej i subkulturowej. Na rynku istnieje od kilku lat, produkując odzież patriotyczną i subkulturową. W 2010 roku rozszerzyli swoją działalność o rynek odzieży kibicowskiej.

Creazione - firma zaprojektuje dla klienta dosłownie wszystko. Od logo po t-shirty czy wizytówki bądź bilboardy.

REVERS Fight & Fitness - to innowacyjne zaplecze treningowe oferujące zróżnicowany zestaw zajęć, takich jak: fitness, zumba, treningi sztuk walk oraz przede wszystkim: CrossFit i trening funkcjonalny. REVERS to równiez nietypowa propozycja treningów na powietrzu, na klimatycznym podwórku w okresie wiosenno-letnim i nie tylko. Od samego początku zespołowi pomaga trener Maciej Górecki, który dba o to, aby zawodnicy byli w najlepszej formie.

W imieniu sztabu szkoleniowego oraz zawodników jeszcze raz gorąco dziękujemy. Zaznaczamy jednocześnie, że rezerwy Widzewa nadal poszukują głównego sponsora zespołu, dlatego zachęcamy do każdej formy współpracy czy pomocy.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Wizyta w SP 6 w Tomaszowie Mazowieckim

Wizyta w SP 6 w Tomaszowie Mazowieckim

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 43
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 40
4 Resovia 38
5 Olimpia Elbląg 32
6 Stal Rzeszów 30
7 Bytovia Bytów 29
Pełna tabela