Aktualności

Podziękowania dla sponsorów i partnerów drużyny rezerw

W imieniu całego zespołu rezerw pragniemy serdecznie podziękować wszystkim sponsorom oraz partnerom, którzy wspierają drugą drużynę Widzewa.

Grupa sponsorów i partnerów łódzkich rezerw jest coraz liczniejsza. Między innymi dzięki takiej pomocy, piłkarze Macieja Malesy pewnym krokiem idą w kierunku awansu do łódzkiej ligi okręgowej.

Obecnie drużynę wspierają następujące firmy:

Eat Fit - firma dba o zdrowie, dobrą sylwetkę i świetne samopoczucie swoich klientów, dostarczając najwyższej jakości catering dietetyczny. Dieta jest konsultowana z klientem. Zadowolenie gwarantowane.

Leo De Wink biżuteria - firma produkuje wysokiej klasy biżuterię. W swojej ofercie posiada wyroby ze złota, srebra i bursztynu, jak i również markowe zegarki.

Dom Ubezpieczeniowy - jest młodą firmą ubezpieczeniową, współpracującą z doradcami, którzy na rynku są od dawna. Dzięki ich doświadczeniu firma jest w stanie zagwarantować najlepsze rozwiązania. Współpracuje zarówno z klientem indywidualnym jak i firmowym.

Flight Level - firma specjalizująca się w optymalizacji i pozycjonowaniu stron www, tworzeniu stron internetowych, zdjęcia i filmach "z lotu ptaka", nagrywaniu meczów piłkarskich dronem, reklamie w internecie oraz prowadzeniu kanałów .

Lanista - firma trudni się w produkcji i sprzedaży wysokiej jakości odzieży kibicowskiej i subkulturowej. Na rynku istnieje od kilku lat, produkując odzież patriotyczną i subkulturową. W 2010 roku rozszerzyli swoją działalność o rynek odzieży kibicowskiej.

Creazione - firma zaprojektuje dla klienta dosłownie wszystko. Od logo po t-shirty czy wizytówki bądź bilboardy.

REVERS Fight & Fitness - to innowacyjne zaplecze treningowe oferujące zróżnicowany zestaw zajęć, takich jak: fitness, zumba, treningi sztuk walk oraz przede wszystkim: CrossFit i trening funkcjonalny. REVERS to równiez nietypowa propozycja treningów na powietrzu, na klimatycznym podwórku w okresie wiosenno-letnim i nie tylko. Od samego początku zespołowi pomaga trener Maciej Górecki, który dba o to, aby zawodnicy byli w najlepszej formie.

W imieniu sztabu szkoleniowego oraz zawodników jeszcze raz gorąco dziękujemy. Zaznaczamy jednocześnie, że rezerwy Widzewa nadal poszukują głównego sponsora zespołu, dlatego zachęcamy do każdej formy współpracy czy pomocy.


Liczba sprzedanych karnetów:

15310

Partner Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - ŁKS 1926 Łomża (doping) 22.04.2017

Widzew Łódź - ŁKS 1926 Łomża (doping) 22.04.2017

Tabela rozgrywek

1 ŁKS Łódź 54
2 Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 52
3 Widzew Łódź 48
4 Legia II Warszawa 43
5 Sokół Ostróda 41
6 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 39
7 Sokół Aleksandrów Łódzki 36
Pełna tabela