Aktualności

Podsumowanie sparingów rywali

Miniony weekend był ostatnim, podczas którego ligowi rywale mogli pozwolić sobie na testy przed zbliżającymi się rozgrywkami. Sprawdźcie, kto ostatecznie najlepiej radził sobie w letniej przerwie.

Biorąc pod uwagę jedynie mecze sparingowe, potwierdza się, że jednym z głównych rywali Widzewa Łódź w walce o awans do II ligi będzie z pewnością zespół Legii II Warszawy. Rezerwy mistrza Polski wygrały wszystkie swoje mecze kontrolne. Dodatkowo porażki nie zanotowały trzy inne zespoły, a mianowicie beniaminek Rolimpex GKS Wikielec oraz MKS Ełk i Lechia Tomaszów Mazowiecki.

Roczarowywać mogą zapewne rezultaty Finishparkietu Drwęcy Nowe Miasto Lubawskie. Udało nam się odnotować trzy spotkania tej drużyny. Obrońca tytułu wszystkie je przegrał. Rozczarowały również ekipy Polonii Warszawa i Sokoła KONSPORT Aleksandrów Łódzki, które wygrały tylko po razie.

FINISHPARKIET DRWĘCA NOWE MIASTO LUBAWSKIE  

Olimpia Grudziądz 0:1 (Kaczmarek)
Mławianka Mława 0:3 (Wróblewski, Gosik x2)
Chojniczanka Chojnice 0:5 (Mikołajczak, Drozdowicz x2, Bąk, Borowski)

ROLIMPEX GKS WIKIELEC

Concordia Elbląg 2:0 (Sobociński, Tomczyk)
Czarni Rudzienice 5:0 (Samobójczy, Nowiński, Chiliński, Łukasik x2)
Powiśle Dzierzgoń 2:0 (Chiliński, Koprucki)
- Powiśle Dzierzgoń 5:1 (Łukasik, Nowiński, Zasuwa, Płoski, Wypniewski - Nieznany)
- Sparta Brodnica 1:1 (Wypniewski - Nieznany)

LEGIA II WARSZAWA

Pilica Białobrzegi 8:1 (Więdłocha, Matić x2, Majewski x2, Bartczak x2, Nishi - Śliwiński)
Motor Lublin 4:2 (Szczepański x2, Sanogo, Praszelik - Oziemczuk x2)
- Drukarz Warszawa 2:0 (Sanogo, Waniek)
- Pogoń Grodzisk Mazowiecki 5:0 (Szczepański, Majewski x2, Orlik, Aftyka)

ŁKS ŁOMŻA

Ruch Wysokie Mazowieckie 0:0
- Orzeł Kolno 6:0 (nieznani)
Drutex Bytovia Bytów (Puchar Polski) 2:4 (Sadowski, Kaliszewski - Surdykowski x2, Biel x2)
- MKS Przasnysz 2:2 (Sadowski, Testowany - nieznany, nieznany)
- Tur Bielsk Podlaski 1:1 (Zalewski, Kosiński)
- Korona Ostrołęka 2:1 (Nieznani - Nosek)
- MKS Ciechanów 4:1 (Sadowski x2, Brzozowski, Tarnowski - Matusiak)

MKS EŁK

Śniardy Orzysz 1:1 (Supiński - Kowalczyk)
- Mamry Giżycko 5:1 (Kraska, Gondek x2, testowany, Jambrzycki - Mazurowski)
- Warmia Grajewo 2:1 (Bogdaniuk, Testowany - Kondratowicz)
- Znicz Biała Piska 1:1 (Mularczyk - Dymiński)
- MKS Korsze 2:0 (Gondek x2)
- Wissa Szczuczyn 5:1 (Sobolewski, Twardowski x2, Jagłowski, Testowany - Waszkiewicz)

MKS KACZKAN HURAGAN MORĄG

- Bałtyk Gdynia 1:1 (Duszkiewicz s. - Rychłowski)
- Pisa Barczewo 7:1 (Szawara, Testowany, Karłowicz x2, Testowany, Testowany, Testowany - Kierstan)
- Wierzyca Pelplin 0:1 (Meler)
- Stomil Olsztyn 2:0 (Criciuma x2)
- Stomil Olsztyn (CLJ) 3:2 (Karłowicz, Bartkowski x2 - Tomasz x2)

OKS SOKÓŁ OSTRÓDA

Stomil Olsztyn 0:4 (Siemaszko 3x, Śledź)
Mławianka Mława 2:1 (Zalewski, testowany - Wróblewski)
- Polonia Warszawa (Puchar Polski) 2:0 (Korzeniewski, Ciach - Dziubiński)
Stal Stalowa Wola (Puchar Polski) 2:1 po dogrywce (Otręba, Zalewski - nieznany)
- Motor Lubawa 1:0 (Rosoliński)
- Wda Świecie 3:4 (Jankowski, Gajewski, Mykytyn - Nieznani)

OLIMPIA ZAMBRÓW

Wigry Suwałki 1:1 (Grzybowski - Klimala)
Stal Rzeszów (Puchar Polski) 3:3 - w karnych 6:7 (Jackiewicz x3 - Reiman, Szeliga, Hordijczuk)
- Ruch Wysokie Mazowieckie 0:1 (Nieznany)
- Warmia Grajewo 5:0 (Jackiewicz, Jastrzębski, Babul x2, Zieniewicz)
- Mławianka Mława 4:0 (Hryszko, Łupiński x2, Jastrzębski)

PELIKAN ŁOWICZ

Lechia Tomaszów Mazowiecki 0:2 (Mirecki, Żytek)
Termy Ner Poddębice 1:0 (Bistuła)
- KS Sand Bus Kutno 1:0 (Kuczak)
- Victoria Sulejówek 4:2 (Kaczyńśki x2, Kowalczyk x2 - Makuch, Odunka)
- Polonia Warszawa 1:1 (Kowalczyk - Marczak)

POLONIA WARSZAWA

ŁKS Łódź 0:1 (Bryła)
Widzew Łódź 0:2 (Kostkowski, Mąka)
Victoria Sulejówek 4:1 (Ciechański, Zych, testowany, Sauczek - testowany)
- Sokół Ostróda (Puchar Polski) 0:2 (Korzeniewski, Ciach)
- Znicz Pruszków 2:3 (Wiśniewski, Szabat - Włodyka x2, Stryjewski)
- Pelikan Łowicz 1:1 (Marczak - Kowalczyk)

RKS LECHIA 1923 TOMASZÓW MAZOWIECKI

Widzew Łódź 1:1 (Cyran - Olczak)
Pelikan Łowicz 2:0 (Mirecki, Żytek)
Sokół KONSPORT Aleksandrów Łódzki 1:1 (Lewiński - Marciniak)
Broń Radom 1:0 (Magdoń)
- Unia Skierniewice 1:1 (Patora, Bojańczyk)
- Termy Ner Poddębice 4:1 (Kolasa x2, Rozwandowicz, Golański - Niedzielski)
- Pilica Białobrzegi 3:2 (Żytek, Płonka, Lewiński - Stanisławski x2)

SOKÓŁ KONSPORT ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI

Lechia Tomaszów Mazowiecki 1:1 (Marciniak - Lewiński)
Unia Skierniewice 0:0
- ŁKS Łódź 0:2 (Sobociński, Radionov)
- Widzew Łódź 0:1 (Mąka)
- Omega Kleszczów 7:0 (Rogalski x2, Żylski, Porochnicki, Chojecki, Pabjańczyk, Bierżyński)

ŚWIT NOWY DWÓR MAZOWIECKI

Dolcan Ząbki 4:2 (Kozłowski, Gabrych, Wolski, Perzyna - nieznany, nieznany)
Odra Opole (Puchar Polski) 5:0 (Wolski, Drwęcki, Gabrych, Basiuk, Kozłowski)
- Legionovia Legionowo 1:0 (Wolski)
- Olimpia Grudziądz (Puchar Polski) 2:2 - w karnych 5:4 (Basiuk, Gabrych - Janicki x2)
- MKS Piaseczno 1:3 (Ślęzak - Malutka, Witkowski, Krupnik)

TUR BIELSK PODLASKI

Puszcza Hajnówka 12:1 (Zawadzki x3, Testowany x2, Walczuk x2, Testowany, Nakielski, Kosiński, Kulikowski, Pawlaczuk - Czarnota)
- MKS Podlaskie Biała Podlaska 1:5 (nieznani)
- ŁKS Łomża 1:1 (Kosiński, Zalewski)
- KS Wasilków 3:1 (K.Kosiński, Nakielski, A.Kosiński - Nieznany)
- Korona Ostrołęka 2:3 (K.Kosiński, A.Kosiński - Kowalkowski x2, Laska)

URSUS WARSZAWA

Victoria Sulejówek 0:3 (Żaczek x2, Testowany)
- Dolcan Ząbki 4:0 (Testowany, Sztybrych, Testowany, Zawadka)
- Pilica Białobrzegi 1:1 (Skałbania - Nieznany)
- Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2:2 (Nieznani - Jaroń, Żółtowski)
- Motor Lublin 2:3 (Wolski x2 - Dzięgielewski, Korczakowski, Nowak)

VICTORIA SULEJÓWEK

Polonia Warszawa 1:4 (testowany - Ciechański, Zych, testowany, Sauczek)
Ursus Warszawa 3:0 (Żaczek x2, Testowany)
- Motor Lublin CLJ 1:0 (Lach)
- Pelikan Łowicz 2:4 (Makuch, Odunka - Kaczyński x2, Kowalczyk x2)
- Warta Mrozy 4:0 (Świątek x3, Testowany)
- MKS Piaseczno 2:1 (Zęgota, Testowany - Witkowski)
- Dolcan Ząbki 4:2 (Odunka, Czapa, Szulim x2 - Stańczyk, Testowany)

WARTA SIERADZ

Termy Ner Poddębice 2:0 (Zawodziński, Łabędzki)
Stomil Olsztyn (Puchar Polski) 0:0 - w karnych 4:2
- LKS Kwiatkowice 5:1
 (Łabędzki x2, Wachowiec, Szyc, Jaszczak - Woźniak)
- KKS Kalisz 0:2 (Nnamani, Żeglen)
- Sandecja Nowy Sącz 1:5 (Mitek - Piszczek, Mraz, Trochim, Korzym x2)
- Jarota Jarocin 0:0


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Siarka Tarnobrzeg - Widzew Łódź 20.04.2019

Siarka Tarnobrzeg - Widzew Łódź 20.04.2019

Tabela rozgrywek

1 Radomiak Radom 54
2 Widzew Łódź 50
3 Olimpia Grudziądz 47
4 Elana Toruń 47
5 GKS Bełchatów 45
6 Górnik Łęczna 43
7 Stal Stalowa Wola 41
Pełna tabela