Aktualności

Podsumowanie Pucharu Polski: Z trzecioligowców pozostał tylko Widzew

Spośród trzech trzecioligowców rywalizujących w ćwierćfinale wojewódzkiego Pucharu Polski tylko Widzew wywalczył awans do następnej rundy.

Podopieczni Przemysława Cecherza odnieśli w Kwiatkowicach przekonujące zwycięstwo 6:0 i w półfinale zmierzą się z Wartą Sieradz, która w środę wyeliminowała z gry trzecioligowy Pelikan Łowicz. Gospodarzem tego półfinału powinien być zespół z Sieradza, ale podopieczni Łukasza Markiewicza ze względu na remont głównego obiektu rozgrywają swoje mecze na kameralnym obiekcie przy Szkole Podstawowej nr 10 w Sieradzu, kóry może być niewystarczający, żeby pomieścić wszystkich zainteresowanych kibiców. Decyzja w tej sprawie ma zapaść w najbliższych dniach.

Drugą parę półfinalistów tworzyć będą Unia Skierniewice i Włókniarz Zelów. Piłkarze ze Skierniewic bez większych problemów pokonali na własnym obiekcie zespół Andrespolii 2:0. Jedną z bramek strzelił Kamil Sabiłło, który zimą przyszedł z Widzewa do Unii. Natomiast rywal skierniewiczan, Włókniarz Zelów odprawił z kwitkiem trzecioligową Lechię Tomaszów Mazowiecki.

Wyniki meczów 1/4 finału Pucharu Polski:

LKS Kwiatkowice - Widzew Łódź 0:6

Unia Skierniewice - Andrespolia Wiśniowa Góra 2:0

Warta Sieradz – Pelikan Łowicz 3:0

Włókniarz Zelów – Lechia Tomaszów Mazowiecki 3:1

Pary 1/2 finału:

Unia Skierniewice – Włókniarz Zelów

Warta Sieradz – Widzew Łódź


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew - Skra (KULISY) 13.10.2018

Widzew - Skra (KULISY) 13.10.2018

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 33
2 Elana Toruń 28
3 GKS Bełchatów 24
4 Olimpia Grudziądz 24
5 Radomiak Radom 21
6 Znicz Pruszków 21
7 Stal Stalowa Wola 20
Pełna tabela