Aktualności

Podsumowanie Pucharu Polski: Z trzecioligowców pozostał tylko Widzew

Spośród trzech trzecioligowców rywalizujących w ćwierćfinale wojewódzkiego Pucharu Polski tylko Widzew wywalczył awans do następnej rundy.

Podopieczni Przemysława Cecherza odnieśli w Kwiatkowicach przekonujące zwycięstwo 6:0 i w półfinale zmierzą się z Wartą Sieradz, która w środę wyeliminowała z gry trzecioligowy Pelikan Łowicz. Gospodarzem tego półfinału powinien być zespół z Sieradza, ale podopieczni Łukasza Markiewicza ze względu na remont głównego obiektu rozgrywają swoje mecze na kameralnym obiekcie przy Szkole Podstawowej nr 10 w Sieradzu, kóry może być niewystarczający, żeby pomieścić wszystkich zainteresowanych kibiców. Decyzja w tej sprawie ma zapaść w najbliższych dniach.

Drugą parę półfinalistów tworzyć będą Unia Skierniewice i Włókniarz Zelów. Piłkarze ze Skierniewic bez większych problemów pokonali na własnym obiekcie zespół Andrespolii 2:0. Jedną z bramek strzelił Kamil Sabiłło, który zimą przyszedł z Widzewa do Unii. Natomiast rywal skierniewiczan, Włókniarz Zelów odprawił z kwitkiem trzecioligową Lechię Tomaszów Mazowiecki.

Wyniki meczów 1/4 finału Pucharu Polski:

LKS Kwiatkowice - Widzew Łódź 0:6

Unia Skierniewice - Andrespolia Wiśniowa Góra 2:0

Warta Sieradz – Pelikan Łowicz 3:0

Włókniarz Zelów – Lechia Tomaszów Mazowiecki 3:1

Pary 1/2 finału:

Unia Skierniewice – Włókniarz Zelów

Warta Sieradz – Widzew Łódź


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Olimpia Elbląg 21.07.2018

Widzew Łódź - Olimpia Elbląg 21.07.2018

Tabela rozgrywek

1 Znicz Pruszków 3
2 Olimpia Grudziądz 3
3 Stal Stalowa Wola 3
4 Widzew Łódź 3
5 Siarka Tarnobrzeg 3
6 Radomiak Radom 3
7 Górnik Łęczna 1
Pełna tabela