Aktualności

Podsumowanie Pucharu Polski: Widzew i Stal grają dalej, Andrespolia nie

Widzew rozgromił 6:0 KKS Koluszki i zapewnił sobie udział w II rundzie okręgowego Pucharu Polski. Dalej grają także Stal Głowno i Włókniarz Konstantynów Łódzki.

W okręgu łódzkim doszło do trzech spotkań, w których czwartoligowcy mierzyli się z drużynami z niższych lig. Widzew, jak wiemy, wygrał z grającym w lidze okręgowej KKS-em Koluszki 6:0. W pojedynku z grającym na tym samym poziomie rozgrywkowym Włókniarzem Konstantynów Łódzki niespodziewanej porażki doznał ligowy rywal łodzian Andrespolia Wiśniowa Góra. Co więcej, zawodnicy z Konstantynowa Łódzkiego wygrali z wyżej notowanym przeciwnikiem aż 4:0.

Z rolą faworyta poradziła sobie za to Stal Głowno, która zmierzyła się na wyjeździe z grającym w B klasie Powstańcem Dobra. Zawodnicy z Dobrej pozostawili po sobie pozytywne wrażenie, gdyż ulegli mocniejszemu rywalowi tylko 1:2.

Pucharowe boje toczyli też dzisiaj inni ligowi rywale Widzewa. W III rundzie Pucharu Polski okręgu skierniewickiego doszło nawet do starcia dwóch czwartoligowców. Zjednoczeni Gmina Bełchatów pewnie pokonali u siebie 4:0 Astorię Szczerców. Dalej gra także Włókniarz Zelów, który wygrał na wyjeździe 2:0 z grającą na co dzień w piotrkowskiej „okręgówce” Grabką Grabica.  


Partner Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Sokół Aleksandrów 22.07.2017

Widzew Łódź - Sokół Aleksandrów 22.07.2017

Tabela rozgrywek

1 Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 75
2 ŁKS Łódź 73
3 Widzew Łódź 66
4 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 62
5 Lechia Tomaszów Mazowiecki 55
6 Sokół Ostróda 54
7 Pelikan Łowicz 53
Pełna tabela