Aktualności

Podsumowanie II rundy okręgowego Pucharu Polski

We wtorek rozegrany został ostatni mecz II rundy okręgowego Pucharu Polski. Widzew Łódź pokonał na wyjeździe Stal Głowno 4:0.

Podobnie jak w pierwszej rundzie, zawodnicy Franciszka Smudy, jako ostatni rozgrywali swój mecz pucharowy. Tym razem wybrali się do Głowna, gdzie mierzyli się z dobrze znanym zespołem Stali, z którym nie tak dawno rywalizowali w IV lidze. Skazani na pożarcie gospodarze wtorkowego starcia nie oddali jednak tanio skóry i do 80. minuty przegrywali tylko 0:1. Ostatecznie jednak zabrakło im sił i ulegli aż 0:4. Po dwie bramki dla łodzian zdobyli Daniel Gołębiewski i Michał Miller.

Ta runda z pewnością nie była szczęśliwa dla rezerw dwóch najbardziej zasłużonych klubów w Łodzi. Drugi zespół Widzewa Łódź trafił na silnego ligowego rywala - Andrespolię Wiśniowa Góra, tymczasem rezerwy Łódzkiego Klubu Sportowego zmierzyły się z trzecioligowym Sokołem KONSPORT Aleksandrów Łódzki. Zarówno w jednym, jak i drugim meczu, ani przez chwile nie było wątpliwości, która ekipa wyjdzie z niego zwycięsko. Piłkarze z Wiśniowej Góry pokonali podopiecznych Jakuba Grzeszczakowskiego 4:0, a aleksandrowianie ograli biało-czerwono-białych 5:1.

Hokejowy wynik padł za to w Parzęczewie. Miejscowy Orzeł nie potrafił przeciwstawić się huraganowym atakom zawodników KS Sand Bus Kutno i przegrał aż 0:10. Wysoki rezultat padł również w derbach Rzgowa. Husaria przegrała z Zawiszą 0:6.

Wszystkie spotkania II rundy Okręgowego Pucharu Polski:

LKS Sarnów/Dalików - Boruta Zgierz 2:3 po dogrywce
ŁKS II Łódź - Sokół KONSPORT Aleksandrów Łódzki 1:5
Włókniarz Konstantynów Łódzki - Zjednoczeni Stryków 2:4
Orzeł Parzęczew - KS Sand Bus Kutno 0:10
PTC Pabianice - Termy Ner Poddębice 1:3
Husaria Rzgów - Zawisza Rzgów 0:6
Widzew II Łódź - Andrespolia Wiśniowa Góra 0:4
Stal Głowno - Widzew Łódź 0:4


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Wizyta SP 10 w Tomaszowie Mazowieckim

Wizyta SP 10 w Tomaszowie Mazowieckim

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 43
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 40
4 Resovia 38
5 Olimpia Elbląg 32
6 Stal Rzeszów 30
7 Bytovia Bytów 29
Pełna tabela