Aktualności

Widzew II: Podsumowanie 6. kolejki Klasy A: Rezerwy wróciły do gry i ponownie wygrały

Po przerwie spowodowanej przełożonym meczem z LKS II Rosanów, do gry wróciły rezerwy łódzkiego zespołu. Widzewiacy odnieśli kolejne zwycięstwo i nadal są liderem rozgrywek.

Podopieczni Macieja Malesy po krótkiej przerwie wrócili do gry w rozgrywkach łódzkiej Klasy A. Kolejnym rywalem czerwono-biało-czerwonych był zespół Nowosolnej Łódź. Tym razem zgraczy pierwszej drużyny szkoleniowiec rezerw miał do dyspozycji: Konrada Reszkę, Kacpra Bargieła, Kamila Bartosa, Fabiana Woźniaka, Kamila Wielgusa, Kamila Bartosiewicza oraz Patryka Nouriego.

Ten ostatni ponownie pokazał się z dobrej strony i zanotował kolejne już trafienie w tych rozgrywkach. Mecz od początku stał na wyrównanym poziomie, a o wyniku zadecydowała końcówka pierwszej połowy. Najpierw na listę strzelców wpisał się wspomniany już Nouri, a chwilę później wynik podwyższył Robert Świątnicki. Jeszcze przed gwizdkiem arbitra kończącym pierwszą część spotkania, gola kontaktowego zdobyli rywale. Były to wszystkie bramki tego meczu, po przerwie żadna ze stron nie znalazła już drogi do siatki rywala i ostatecznie to Widzew wygrał mecz 2:1.

Widzewiacy grali w następującym składzie: Reszka – Bartos, Bargieł, Dobrosiński, Woźniak – Bartosiewicz, Wielgus, Niemiec, Paciorkowski, Świątnicki – Nouri

Na placu gry pojawili się również: Borczyński, Balcerek, Leszczyński, Walczak

Poza widzewskim pojedynkiem, kibice mogli emocjonować się w miniony weekend przede wszystkim trzema innymi spotkaniami, w których łącznie padło aż osiemnaście bramek. AKS SMS Łódź pokonał u siebie Czarnych Smardzew 5:2, ostatni rywal łodzian Burza Pawlikowice uległa u siebie GKS Ksawerów 1:5, a Iskra Dobroń pokonała na wyjeździe LKS II Rosanów 5:0.

Najbliższy rywal Widzewa, zespół Jutrzenki Bychlew, przegrał u siebie z MKS 2000 Tuszyn 1:4.

Komplet wyników:

AKS SMS Łódź - Czarni Smardzew 5:2

Bura Pawlikowice - GKS Ksawerów 1:5

LKS II Rosanów - Iskra Dobroń 0:5

Nowosolna Łodź - Widzew II Łódź 1:2

Jutrzenka Bychlew - MKS 2000 Tuszyn 1:4

Start Łódź - Orzeł Piątkowisko 0:3

Sparta Łódź - LKS Różyca 2:2


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 24.07.2021

Widzew Łódź - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 24.07.2021

Tabela rozgrywek

6 Górnik Łęczna 56
7 Miedź Legnica 51
8 Odra Opole 49
9 Widzew Łódź 46
10 Sandecja Nowy Sącz 45
11 Chrobry Głogów 44
12 Korona Kielce 41
Pełna tabela