Podsumowanie 4. kolejki Klasy A: Widzew II nie zwalnia tempa

Rezerwy Widzewa, po trzech pewnych zwycięstwach, ponownie wygrały, lecz tym razem z drobnymi problemami. Widzewiacy pokonali Burzę Pawlikowice 3:2 i nadal są liderem rozgrywek.

Kolejny mecz rozgrywały w sobotę rezerwy RTS. Widzewiacy ponownie nie zawiedli i, mimo problemów, pokonali na wyjeździe Burzę Pawlikowice 3:2. Do przerwy łodzianie prowadzili już 2:0, zaś w drugiej połowie lekko się rozluźnili i pozwolili rywalom wyrównać stan meczu. W końcówce jednak, za sprawą rzutu karnego udało się przechylić szalę na swoją korzyść. Bramki zdobywali: Patryk Nouri (dwie) oraz Kamil Sabiłło.

Jeżeli spojrzymy na inne łódzkie zespoły, to najciekawszy mecz odbył się pomiędzy AKS SMS Łódź, a GKS Ksawerów. W tym spotkaniu padło siedem goli, a SMS przegrał 3:4. Sparta Łódź zaś pewnie pokonała łódzki Start 3:0, a Nowosolna Łódź uległa u siebie z Orłem Piątkowisko 0:2.

Najbliższy rywal czerwono-biało-czerwonych, zespół LKS II Rosanów, wygrał u siebie z MKS 2000 Tuszyn 3:2.