Aktualności

Podsumowanie 2. kolejki IV ligi: PGE GKS II Bełchatów na czele

Czwartoligowcy rozegrali w środę już drugą w tym sezonie kolejkę. Najważniejszą wiadomością jest z pewnością zwycięstwo Widzewa z Włókniarzem Zelów (2:0).

Piłkarze Witolda Obarka znajdują się w grupie pięciu drużyn, które wygrały drugi mecz z rzędu. Na czele tabeli znajduje się obecnie PGE GKS II Bełchatów. W najbardziej interesującym dla kibiców Widzewa meczu, czerwono-biało-czerwoni wygrali na wyjeździe w Zelowie 2:0. Bramki strzelili Mariusz Rachubiński oraz Damian Gilarski. Łodzianie mają na swoim koncie 6 punktów i zajmują piąte miejsce w ligowej klasyfikacji.

"Brunatni", czyli aktualny lider w stawce, zwyciężyli w regionalnych derbach Zjednoczonych Gmina Bełchatów aż 6:0. Tuż za plecami PGE GKS-u znalazła się Omega Kleszczów, która także 6:0 wygrała u siebie z Mechanikiem Radomsko.

Trzecie miejsce na podium zajmują po tej kolejce Zjednoczeni Stryków. Strykowianie również odnieśli wysokie zwycięstwo, pokonując na wyjeździe KS Paradyż 5:2. Na czwartej pozycji plasuje się Polonia Piotrków Trybunalski, która w tej serii gier wygrała u siebie 3:2 z Andrespolią Wiśniowa Góra.

Na drugim biegunie, po dwóch kolejkach, nadal bez choćby punktu, pozostają: Andrespolia, Astoria Szczerców, Zawisza  Pajęczno i Mechanik Radomsko.

 

Wszystkie wyniki II kolejki IV ligi:

Włókniarz Zelów – Widzew Łódź 0:2

Stal Głowno – LKS Rosanów 2:2

Orzeł Nieborów – Jutrzenka Warta 2:2

PGE GKS II Bełchatów – Zjednoczeni Gmina Bełchatów 6:0

Pilica Przedbórz – Mazovia Rawa Mazowiecka 3:0

Polonia Piotrków Trybunalski – Andrespolia Wiśniowa Góra 3:2

KS Paradyż – Zjednoczeni Stryków 2:5

Astoria Szczerców – Boruta Zgierz 0:1

Omega Kleszczów – RKS Mechanik Radomsko 6:0

Zawisza Pajęczno – Zawisza Rzgów 0:3


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Trening 28.02.2020

Trening 28.02.2020

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 43
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 40
4 Resovia 38
5 Olimpia Elbląg 32
6 Stal Rzeszów 30
7 Bytovia Bytów 29
Pełna tabela