Aktualności

Podopieczni domów dziecka zobaczą Widzew na żywo!

Inicjatywa przyjaciół Widzewa pozwoliła dotychczas ufundować 76 karnetów, które trafią do mieszkańców domów dziecka, świetlic środowiskowych i dzieci z biedniejszych rodzin.

W ramach zorganizowanej przez oddanych fanów Widzewa i serwis www.widzewlodz.pl akcji "Karnety na święta" inicjatorom przedsięwzięcia udało się kupić 76 karnetów fundowanych, a zbiórka cały czas trwa. W myśl idei pomysłodawców wejściówki te trafić mają przede wszystkim do domów dziecka oraz najmłodszych przedstawicieli najbiedniejszych rodzin.

Do współpracy i współfinansowania zakupu organizatorom namówić udało się byłych piłkarzy RTS, którym losy widzewskiego środowiska nie są obojętne. Wśród fundatorów znaleźli się: Łukasz Masłowski i Bartosz Kaniecki, a dołączyć do nich w najbliższym czasie mają: Patryk Stępiński, Sebastian Madera, Maciej Humerski, Jarosław Bieniuk, Piotr Grzelczak czy Marcin Robak.

Wśród fundatorów znajdują się mieszkańcy nie tylko Łodzi i okolic, ale też tak odległych miejsc, jak Chicago. Co ważne, akcja wciąż trwa i lista zakupionych w jej ramach karnetów fundowanych na pewno wzrośnie.

Osoby zainteresowane pomocą (koszt karnetu fundowanego wynosi 80 zł, ale wpłacić można na jego poczet dowolną kwotę) prosimy o kontakt z jednym z organizatorów akcji poprzez e-mail: arch.s.jakubaszek@interia.pl lub telefonicznie pod numerem: 503 103 201.

Karnety fundowane nabywać można oczywiście bezpośrednio przez witrynę klubową: https://widzew.com/web/bilety, do czego gorąco zachęcamy.

Na adres piotras.widzew@gmail.com zgłaszać mogą się przedstawiciele domów dziecka zainteresowani skorzystaniem z karnetów przez ich podopiecznych.

Karnety fundowane to wyjątkowa inicjatywa klubu, stanowiąca ważną formę wsparcia Widzewa i jego najmłodszych kibiców. Nabyte w ten sposób wejściówki przekazywane są dzieciom i młodzieży do lat 16 w formie biletów na każde spotkanie u siebie. Listę dzieci i młodzieży przekazują klubowi przed każdym meczem stowarzyszenia kibiców Widzewa. W ramach obecnej sprzedaży fani klubu z al. Piłsudskiego zakupili już ponad 250 karnetów fundowanych, a to dopiero początek sprzedaży.

Pamiętajmy, łączy nas Widzew!


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Elana Toruń 01.07.2020

Widzew Łódź - Elana Toruń 01.07.2020

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 55
2 Górnik Łęczna 55
3 GKS Katowice 51
4 Olimpia Elbląg 47
5 Resovia 46
6 Bytovia Bytów 44
7 Górnik Polkowice 43
Pełna tabela