Aktualności

Podejmij wyzwanie Red Wolves i przyjdź do Pubu "W Sercu Łodzi”

Wspólna gra w FIFĘ, prezentacja nowego zawodnika oraz zniżka na barze dla uczestników imprezy. E-sportowcy z Red Wolves organizują spotkanie z nowym nabytkiem sekcji.

Widzewska sekcja e-sportu została wzmocniona przez Adriana Majchrzaka, który będzie reprezentować "Wilki” w trybie Wirtualnych Klubów w grze FIFA 20. Z tej okazji Red Wolves organizują prezentację zawodnika, która odbędzie się w Restauracji "W Sercu Łodzi”. Spotkanie rozpocznie się w piątek 3 lipca, o godz. 18:00 i będzie okazją do zmierzenia się z zawodnikiem we wspólnej grze, zadania pytań oraz integracji środowiska e-sportowego. Warto dodać, że na wszystkich kibiców biorących udział w wydarzeniu czeka zniżka 15 procent do wykorzystania w barze stadionowej restauracji.

Dla tych, którzy nie będą mogli pojawić się w piątek w "W Sercu Łodzi” zaplanowano relację live za pośrednictwem profilu sekcji na Facebooku. Zachęcamy również do obserwowania dedykowanego wydarzenia (SPRAWDŹ), utworzonego na popularnym portalu społecznościowym.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Resovia Rzeszów - Widzew Łódź 09.05.2021

Resovia Rzeszów - Widzew Łódź 09.05.2021

Tabela rozgrywek

7 Miedź Legnica 43
8 Odra Opole 42
9 Sandecja Nowy Sącz 40
10 Widzew Łódź 40
11 Chrobry Głogów 39
12 Korona Kielce 35
13 Puszcza Niepołomice 34
Pełna tabela