Aktualności

Pobierz najnowszy Program Meczowy!

Kolejny numer Programu Meczowego - przygotowanego przy okazji spotkania z Puszczą Niepołomice - jest już dostępny dla karnetowiczów na ich kontach na stronie widzew.com.

Program Meczowy może pobrać bezpłatnie każdy kibic, który posiada karnet na wiosenne mecze domowe Widzewa (zarówno w formie abonamentu na cały sezon, jak i tylko na rundę rewanżową).

Program zawiera wiele ekskluzywnych treści dotyczących meczu Widzew Łódź - Puszcza Niepołomice, który zostanie rozegrany w piątek 9 kwietnia o 17:40. Znajdziecie w nim ciekawostki i statystyki dotyczące najbliższego rywala Widzewa, zapowiedź meczu, wywiady z Mateuszem Michalskim i Marcelem Pięczkiem, a także atrakcyjne materiały graficzne. Zachęcamy również do kolejnej podróży w głąb widzewskiej historii dzięki cyklowi „Zdarzyło się…”.

Każdy posiadacz karnetu ma dostęp do programu poprzez swoje konto w zakładce "Twoje karnety" na stronie widzew.com [KLIKNIJ, ŻEBY POBRAĆ PROGRAM MECZOWY]. Wystarczy zalogować się na swoje konto i pobrać program przygotowany w formacie PDF.

Wszystkich karnetowiczów zachęcamy do skorzystania z przygotowanego bonusu. Życzymy miłej lektury!


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Turniej Widzewskiego Klubu Biznesu 08.05.2021

Turniej Widzewskiego Klubu Biznesu 08.05.2021

Tabela rozgrywek

4 Górnik Łęczna 48
5 ŁKS Łódź 47
6 Arka Gdynia 46
7 Widzew Łódź 40
8 Miedź Legnica 40
9 Odra Opole 39
10 Sandecja Nowy Sącz 37
Pełna tabela