Aktualności

Pobierz kolejny Program Meczowy!

Kolejny numer Programu Meczowego - przygotowany przy okazji piątkowego spotkania z Miedzią Legnica - jest już dostępny dla karnetowiczów na ich kontach na stronie widzew.com.

Program Meczowy może pobrać bezpłatnie każdy kibic, który posiada karnet na wiosenne mecze domowe Widzewa (zarówno w formie abonamentu na cały sezon, jak i tylko na rundę rewanżową).

Znaleźć w nim można treści przygotowane przy okazji meczu Widzew Łódź - Miedź Legnica który zostanie rozegrany w piątek 30 kwietnia o 17:40. Kibice przeczytać mogą zapowiedź spotkania oraz kolejny wywiad z cyklu "Nie tylko piłka" - tym razem z Patrykiem Muchą. Nie brakuje w nim oczywiście statystyk, ciekawostek dotyczących starć Widzewa z Miedzią oraz tekstu z cyklu "Zdarzyło się...". Wrócimy w nim do 1983 r. i meczu, w którym Widzewiacy pokonali drużynę prowadzoną przez jednego ze swoich najlepszych trenerów w historii.

Każdy posiadacz karnetu ma dostęp do programu poprzez swoje konto w zakładce "Twoje karnety" na stronie widzew.com [KLIKNIJ, ŻEBY POBRAĆ PROGRAM MECZOWY]. Wystarczy zalogować się na swoje konto i pobrać program przygotowany w formacie PDF.

Wszystkich karnetowiczów zachęcamy do skorzystania z przygotowanego bonusu. Życzymy miłej lektury!


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Resovia Rzeszów - Widzew Łódź 09.05.2021

Resovia Rzeszów - Widzew Łódź 09.05.2021

Tabela rozgrywek

7 Miedź Legnica 43
8 Odra Opole 42
9 Sandecja Nowy Sącz 40
10 Widzew Łódź 40
11 Chrobry Głogów 39
12 Korona Kielce 35
13 Puszcza Niepołomice 34
Pełna tabela