Aktualności

Planowane wznowienie sprzedaży karnetów

Informujemy, że w środę 13 grudnia o godzinie 12:00 planowane jest wznowienie sprzedaży karnetów dla osób kontynuujących karnet, a zmieniających miejsce na stadionie.

Sprzedaż karnetów została wstrzymana wczoraj w godzinach wieczornych z uwagi na wykrycie błędu, który powodował, że w pierwszej godzinie sprzedaży możliwa była ponowna rezerwacja oczekującego na płatność miejsca. Sytuacja została przeanalizowana i problem dotyczył kilkudziesięciu osób, głównie tych składających zamówienie od razu po uruchomieniu drugiego etapu sprzedaży. W przypadku kilku zamówień, które już zostały opłacone, skontaktowaliśmy się z danymi kibicami i przypisaliśmy im inne uzgodnione miejsca. W przypadku problematycznych zamówień, które nie były jeszcze opłacone, a były złożone jako drugie na dane miejsce, system dokonał rezerwacji miejsca z poprzedniej rundy. Rezerwacja ta będzie mogła być anulowana w systemie biletowym i kibic będzie mógł wybrać inne miejsce.

Wszystkie osoby posiadające opłacone zamówienia lub rezerwacje prosimy o zalogowanie się na stronie https://widzew.com/web/bilety/strona-glowna/-/tickets/page/reservationTab i weryfikację swoich zamówień. W przypadku jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt pod adresem karnety@widzew.com.

Wznowienie sprzedaży karnetów planowane jest na środę 13 grudnia na godzinę 12:00. Fakt ponownego uruchomienia sprzedaży zostanie potwierdzony na stronie oficjalnej.

W związku z zaistniałą sytuacją dzisiaj nie będzie również możliwości przedłużenia karnetu na miejscu w klubie. Za wszelkie niedogodności związane z błędem w systemie biletowym przepraszamy!


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Polska - Serbia (U21) 15.10.2019

Polska - Serbia (U21) 15.10.2019

Tabela rozgrywek

1 Resovia 27
2 Widzew Łódź 27
3 GKS Katowice 26
4 Górnik Łęczna 24
5 Olimpia Elbląg 21
6 Bytovia Bytów 21
7 Stal Rzeszów 21
Pełna tabela