Aktualności

Planowane wznowienie sprzedaży karnetów

Informujemy, że w środę 13 grudnia o godzinie 12:00 planowane jest wznowienie sprzedaży karnetów dla osób kontynuujących karnet, a zmieniających miejsce na stadionie.

Sprzedaż karnetów została wstrzymana wczoraj w godzinach wieczornych z uwagi na wykrycie błędu, który powodował, że w pierwszej godzinie sprzedaży możliwa była ponowna rezerwacja oczekującego na płatność miejsca. Sytuacja została przeanalizowana i problem dotyczył kilkudziesięciu osób, głównie tych składających zamówienie od razu po uruchomieniu drugiego etapu sprzedaży. W przypadku kilku zamówień, które już zostały opłacone, skontaktowaliśmy się z danymi kibicami i przypisaliśmy im inne uzgodnione miejsca. W przypadku problematycznych zamówień, które nie były jeszcze opłacone, a były złożone jako drugie na dane miejsce, system dokonał rezerwacji miejsca z poprzedniej rundy. Rezerwacja ta będzie mogła być anulowana w systemie biletowym i kibic będzie mógł wybrać inne miejsce.

Wszystkie osoby posiadające opłacone zamówienia lub rezerwacje prosimy o zalogowanie się na stronie https://widzew.com/web/bilety/strona-glowna/-/tickets/page/reservationTab i weryfikację swoich zamówień. W przypadku jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt pod adresem karnety@widzew.com.

Wznowienie sprzedaży karnetów planowane jest na środę 13 grudnia na godzinę 12:00. Fakt ponownego uruchomienia sprzedaży zostanie potwierdzony na stronie oficjalnej.

W związku z zaistniałą sytuacją dzisiaj nie będzie również możliwości przedłużenia karnetu na miejscu w klubie. Za wszelkie niedogodności związane z błędem w systemie biletowym przepraszamy!


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Wizyta SP 10 w Tomaszowie Mazowieckim

Wizyta SP 10 w Tomaszowie Mazowieckim

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 43
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 40
4 Resovia 38
5 Olimpia Elbląg 32
6 Stal Rzeszów 30
7 Bytovia Bytów 29
Pełna tabela