Aktualności

Plan przygotowań Widzewa do rundy wiosennej

Sztab szkoleniowy Widzewa ogłosił już plan przygotowań drużyny do rundy wiosennej IV ligi. W planie jest dziewięć gier sparingowych oraz udział w dwóch turniejach halowych.

Po urlopach piłkarze Marcina Płuski spotkają się po raz pierwszy 7 stycznia. Już dwa dni później, 9 stycznia, widzewiacy wezmą udział w turnieju halowym w Łowiczu, gdzie mierzyć będą się z drużynami złożonymi z byłych piłkarzy, działaczy i trenerów.

Pierwszy mecz na wolnym powietrzu Widzew rozegra 16 stycznia. Rywalem zespołu RTS będzie A-klasowy TMRF Widzew Łódź. Tydzień później, 23 stycznia, widzewiacy zmierzą się IV-ligową Żyrardowianką Żyrardów. 30 stycznia łodzianie rozegrają wyjazdowy mecz towarzyski z trzecioligowym Pelikanem Łowicz. W kolejnym sparingu, 6 lutego, piłkarze trenera Płuski zmierzą się z innym trzecioligowcem Lechią Tomaszów Mazowiecki.

13 lutego przeciwnikiem czerwono-biało-czerwonych będzie grający w lidze okręgowej KS Kutno, a sześć dni później, 19 lutego, naprzeciw widzewskiej jedenastce stanie zespół Orła Nieborów. Odpoczynku nie będzie dużo, bo już dzień później, 20 lutego, Widzew wybierze się do Mielca, gdzie weźmie udział w kolejnym turnieju halowym. Wśród uczestników turnieju znajdą się także: Stal Mielec, Stal Rzeszów oraz Garbarnia Kraków.

27 lutego, łodzianie powrócą do meczów na normalnym boisku, mierząc się z czwartoligowym Dolcanem II Ząbki. W kolejnym sparingu, zaplanowanym na 5 marca, łodzianie podejmą u siebie Sokoła Aleksandrów Łódzki lub KKS Kalisz. Obie ekipy grają na co dzień na poziomie III ligi. Ostatni sparing przed rozpoczęciem rundy wiosennej łodzianie zagrają 12 marca. Rywalem ekipy Marcina Płuski będzie grająca w lidze okręgowej Unia Skierniewice. Mecz ma zostać rozegrany w Skierniewiach.

Przygotowania Widzewa do rundy wiosennej*:

7 stycznia: rozpoczęcie przygotowań

9 stycznia: turniej halowy w Łowiczu

16 stycznia : Widzew – TMRF Widzew Łódź

23 stycznia: Widzew – Żyrardowianka Żyrardów

30 stycznia: Pelikan Łowicz – Widzew

6 lutego: Widzew – Lechia Tomaszów Mazowiecki

13 lutego: KS Kutno – Widzew

19 lutego: Orzeł Nieborów – Widzew

20 lutego: turniej halowy w Mielcu

27 lutego: Dolcan II Ząbki – Widzew

5 marca: Widzew – Sokół Aleksandrów Łódzki lub KKS Kalisz

12 marca: Unia Skierniewice – Widzew.

* Miejsca i godziny sparingów będą podawane na bieżąco.

 


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Lech II Poznań 17.02.2018

Widzew Łódź - Lech II Poznań 17.02.2018

Tabela rozgrywek

1 Sokół Aleksandrów Łódzki 37
2 Widzew Łódź 35
3 Lechia Tomaszów Mazowiecki 33
4 Huragan Morąg 30
5 Ursus Warszawa 28
6 Victoria Sulejówek 28
7 Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 28
Pełna tabela