Aktualności

Pizza Italia - nowy partner i korzyści dla kibiców!

W trzecim tygodniu września Widzew związał się z firmą gastronomiczną, która dostarczać będzie łodzianom posiłki regeneracyjne.

Nowym partnerem Widzewa jest Pizza Italia, która będzie dostarczała posiłki regeneracyjne dla piłkarzy łódzkiej drużyny po domowych spotkaniach. Zawodnicy od pizzerii otrzymają… pizze! Jednak nie będzie to zwykły placek, a specjalnie przyrządzony posiłek, przygotowany według zaleceń dietetyka sportowego i trenerów. Tak przyrządzona potrawa będzie pełniła funkcję regeneracyjną po wysiłku oraz w celu uzupełnienia węglowodanów.

Pizza Italia jest to rodzinna pizzeria, która w Łodzi mieści się przy ulicy Ketlinga 23. Świadczy usługi gastronomiczne w naszym mieście od prawie 10 lat. Biorąc pod uwagę historię tej włoskiej restauracji Widzew nie jest jej właścicielom obojętny. W poprzednich latach stołowali się tam znani widzewiacy, m.in. Marek Citko, Andrzej Michalczuk Stefano Napoleoni czy Ugo Ukah.

Teraz współpraca się zacieśniła. Jeśli chcesz wesprzeć swoją ukochaną drużynę teraz można to zrobić również pośrednio - wspierając Pizza Italia, wspierasz Widzew Łódź.

W ramach współpracy również kibice czerwono-biało-czerwonych liczyć mogą na bonusy. Pierwszym z nich jest konkurs zorganizowany przez Pizza Italia - trzeba wytypować wynik najbliższego meczu Widzewa z GKS II Bełchatów oraz spełnić dodatkowe wymagania. Wśród osób, które poprawnie wytypowały wynik spotkania zostanie rozlosowane zaproszenie na rodzinną pizzę Grande. Więcej szczegółów znajdziecie na facebookowym profilu pizzerii: http://www.facebook.com/pizza.italia.lodz

Jednak to nie wszystko! Wszyscy, którzy będą chcieli skosztować dań oraz pizz serwowanych przez naszego partnera mogą otrzymać 10% rabat na posiłek. Wystarczy podać hasło „Tylko Widzew!”. Całą ofertę pizzerii znajdziecie na stronie internetowej: http://najsmaczniejsza.pl/

Zapraszamy wszystkich do Pizza Italia i życzymy smacznego!


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Polonia Warszawa 26.05.2018

Widzew Łódź - Polonia Warszawa 26.05.2018

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 69
2 Lechia Tomaszów Mazowiecki 67
3 Sokół Aleksandrów Łódzki 59
4 Polonia Warszawa 56
5 Kaczkan Huragan Morąg 48
6 Olimpia Zambrów 47
7 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 46
Pełna tabela