Aktualności

Piotr Szor i Marcel Gąsior w poranku Widzew.FM

Gośćmi Marcina Tarocińskiego we wtorek w klubowym radiu będą między innymi wiceprezes Widzewa i pomocnik pierwszej drużyny. Jak obaj przygotowują się do meczu ze Skrą Częstochowa?

Dla Piotra Szora, która odpowiadał już za organizację kilkudziesięciu spotkań ligowych na stadionie Widzewa, to najbliższe, w środę 3 czerwca, będzie zupełnie inne niż pozostałe. Pierwszy raz zmierzyć trzeba będzie się nie tylko z pustym stadionem, ale też szeregiem wytycznych i wymogów sanitarnych i bezpieczeństwa związanych z panującą w kraju epidemią. Wiceprezes Widzewa opowie słuchaczom, jak klub przygotowuje się do pierwszego w erze koronawirusa meczu w Sercu Łodzi.

Wyjątkowe spotkanie czekać może w środę również Marcela Gąsiora. Doświadczony pomocnik, który na za sobą wiele meczów w pierwszej lidze, jest jednym z kandydatów do zastąpienia w meczu ze Skrą Częstochowa zawieszonego za kartki Mateusza Możdżenia. Jeśli w minionych tygodniach treningów Gąsior zyskał uznanie trenera Kaczmarka, ma szansę zadebiutować w pierwszym składzie Widzewa, bo dotychczas, w bieżącym sezonie na murawie pojawiał się tylko trzykrotnie w roli zmiennika. Czy 26-latek czuje w związku z tym dodatkową presję?

Wtorkowy "Widzewski poranek" to jednak nie tylko najbliższy mecz ze Skrą. Marcin Tarociński 2 czerwca zaprasza na zupełnie nowy punkt programu, którym będzie "Widzewski kącik biznesu". Jego pierwszym bohaterem będzie firma Oltom, która od razu po wybuchu epidemii zadeklarowała dalsze wspieranie klubu na dotychczasowych warunkach, mimo braku możliwości realizacji przez Widzew świadczeń sponsorskich w czasie bez rozgrywania meczów. Tradycyjnie nie zabraknie również przeglądu oficjalnych mediów klubowych.

Na premierowy "Widzewski poranek" zapraszamy już o 9:00 (powtórki odsłuchać będzie można o 13:00 i 16:00). O 18 do "Popołudniówki" na żywo zaprasza z kolei Arkadiusz Stolarek (ponownie do odsłuchania o 22:00 i w środę o 11:00). Znajdziecie nas na widzew.com i w aplikacji mobilnej Widzew Łódź. Do usłyszenia w Widzew.FM!


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

AMP Futbol Ekstraklasa Łódź - 25.10.2020

AMP Futbol Ekstraklasa Łódź - 25.10.2020

Tabela rozgrywek

7 Miedź Legnica 13
8 Radomiak Radom 13
9 Puszcza Niepołomice 11
10 Widzew Łódź 11
11 Stomil Olsztyn 10
12 Korona Kielce 9
13 Chrobry Głogów 9
Pełna tabela