Aktualności

Piotr Szor gościem Widzewskiego poranka w Widzew.FM

W środę jednym z rozmówców Marcina Tarocińskiego będzie wiceprezes zarządu Widzewa. Prowadzący połączy się również z Piotrem Szarpakiem. Nie zabraknie też informacji na żywo z treningu drużyny.

To będą wyjątkowe zajęcia. Zespół Marcina Kaczmarka pierwszy raz od czasu wznowienia treningów drużynowych pracować będzie na płycie główniej stadionu przy al. Piłsudskiego 138. Środa będzie prawdziwym powrotem do domu, bo również tego dnia piłkarze będą mogli ponownie rozgościć się w swojej szatni i korzystać z niej w kolejnych dniach i tygodniach przygotowań do wznowienia zmagań ligowych.

Z Piotrem Szorem Marcin Tarociński porozmawia z kolei o dofinansowaniu otrzymanym przez klub w z Polskiego Funduszu Rozwoju w ramach tak zwanej Tarczy Finansowej, czyli rządowego programu pomocy dla krajowej gospodarki zmagającej się z konsekwencjami epidemii koronawirusa.

Ważnym punktem środowego "Widzewskiego poranka" będzie kartka z kalendarza, a w niej bardzo przyjemna rocznica Piotra Szarpaka z rozmową z nim na żywo. W przedpołudniowym paśmie w Widzew.FM nie zabraknie również przeglądu mediów klubowych Widzewa. A już o 18:00 kolejna premierowa audycja "Pośród Watahy", a w niej najnowsze informacje z widzewskiego świata e-sportu.

Radio Widzew.FM słuchać można za pośrednictwem specjalnego odtwarzacza umieszczonego w górnej części widzew.com. Bądźcie z nami na widzewskiej fali!

Ramówka Widzew.FM - środa 20.05.2020 r.

09:00 "Widzewski poranek", prowadzący Marcin Tarociński

11:00 "Popołudniówka", prowadzący: Arkadiusz Stolarek, Daniel Tanżyna (powtórka z 19 maja)

13:00 "Widzewski poranek", prowadzący Marcin Tarociński

16:00 "Widzewski poranek", prowadzący Marcin Tarociński

18:00 "Pośród Watahy", prowadzący Jakub Dyktyński


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Trening 27.05.2020

Trening 27.05.2020

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 47
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 41
4 Resovia 41
5 Olimpia Elbląg 36
6 Bytovia Bytów 33
7 Błękitni Stargard 31
Pełna tabela