Aktualności

Piotr Kupka gościem programu Nasz Widzew w Radiu Łódź

W kolejnym odcinku audycji "Nasz Widzew' wystąpi nowy trener Akademii Widzewa Piotr Kupka. Kibice będą mogli dowiedzieć się również więcej o turnieju w Skierniewicach, gdzie zbierano pieniądze dla chorego Wiktora Foksa.

Piotr Kupka na początku stycznia został ogłoszony nowym trenerem widzewskiego rocznika 2005, który wiosną rozpocznie rywalizację w Centralnej Lidze Juniorów. Związany w przeszłości z klubem również jako piłkarz, wychowanek czerwono-biało-czerwonych wiosną pracować będzie z młodymi piłkarzami, którzy zadebiutuję na centralnym poziomie rozgrywkowym. Jak zapatruje się na swoje nowe zadanie? Jakie wyzwania czekają go w pracy? O tym wszystkim, a także o swojej widzewskiej przeszłości rozmawiać będzie we wtorek z prowadzącymi "Nasz Widzew" Marcinem Tarocińskim i Piotrem Galińskim.

W drugiej części programu, tworzonego we współpracy klubu Widzew Łódź i Radia Łódź, wyemitowany zostanie reportaż z weekendowego turnieju charytatywnego w Skierniewicach. Fani z miejscowego fanklubu wykonali kawał dobrej roboty w słusznej sprawie, zbierając środki finansowe na rzecz chorego Wiktora. 

Początek programu już we wtorek 28 stycznia o godzinie 19:10. Usłyszycie nas na częstotliwościach: 99,2 MHz w Łodzi, 96,7 MHz w Sieradzu, 104 MHz w Wieruszowie i 101,5 MHz w Wieluniu oraz na stronie internetowej Radia Łódź.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Wizyta w SP 6 w Tomaszowie Mazowieckim

Wizyta w SP 6 w Tomaszowie Mazowieckim

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 43
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 40
4 Resovia 38
5 Olimpia Elbląg 32
6 Stal Rzeszów 30
7 Bytovia Bytów 29
Pełna tabela