Aktualności

Piłkarze wrócili do treningów

Pierwsze w nowym tygodniu zajęcia zawodnicy Widzewa rozpoczęli w poniedziałek o 11:00. Tego dnia czeka ich jednak jeszcze druga jednostka treningowa.

Przygotowania czerwono-biało-czerwonych do nowego sezonu ruszyły pełną parą. Na pierwszych zajęciach zespół spotkał się w środę 12 czerwca. W kolejnych dniach piłkarze Widzewa przechodzili kompleksowe badania, ale również trenowali. W weekend, gdy zawodnicy mieli wolne, pracę analityczną i planistyczną wykonywał sztab szkoleniowy kierowany przez trenera Zbigniewa Smółkę.

Piłkarze pierwszej drużyny Widzewa do treningów wrócili w poniedziałek przed południem. W zajęciach na boisku hybrydowym ośrodka treningowego przy ul. Małachowskiego 5 udział wzięło 22 zawodników. Byli wśród nich wszyscy, którzy rozpoczęli przygotowania z zespołem do nowego sezonu (w tym testowany bramkarz Piotr Zalewski) kilka dni wcześniej oraz zakontraktowany w czwartek Christopher Mandiangu.

W poniedziałek, wtorek i czwartek piłkarzy Widzewa czeka podwójna dawka pracy. Na koniec tygodnia drużyna wyjedzie zaś na obóz przygotowawczy do Opalenicy, gdzie oprócz treningów rozegra pierwsze tego lata sparingi.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

GKS Jastrzębie - Widzew Łódź (WOKÓŁ MECZU) 25.09.2020

GKS Jastrzębie - Widzew Łódź (WOKÓŁ MECZU) 25.09.2020

Tabela rozgrywek

7 Radomiak Radom 6
8 Górnik Łęczna 6
9 Miedź Legnica 6
10 Widzew Łódź 6
11 Korona Kielce 5
12 Zagłębie Sosnowiec 3
13 Resovia 3
Pełna tabela