Aktualności

Piłkarze Widzewa życzą kibicom cudownego 2018 roku!

Czerwono-biało-czerwoni mają nadzieję, że dla ich fanów nadchodzący rok będzie pomyślny i pełen samych pozytywnych doznań.

Najszybciej do odpowiedzi na prośbę o przekazanie życzeń kibicom Widzewa wyrwał się Patryk Wolański. - Awansu! - krzyknął bez zastanowienia. Po chwili dodał jednak, że ma nadzieję, iż będzie to pomyślny rok dla wszystkich fanów łódzkiego klubu. W podobnym tonie wypowiedział się Daniel Świderski. - Awans to marzenie nas wszystkich, a ja wierzę, że już niedługo się spełni - podkreślił. Najlepszy strzelec Widzewa jesienią.wierzy również, że zdrowie i miłość nie będą odstępować całej widzewskiej rodziny na krok.

Marcin Kozłowski okazał się wyjątkowo zgodny z przedmówcami. Wyraził też nadzieję, że najbliższy rok wszystkim widzewiakom sprzyjać będzie także finansowo. Jego kolega z formacji defensywnej - Radosław Sylwestrzak - chciałby z kolei, żeby 2018 rok był dla wszystkich pełen spokoju i radości, ale aby przyniósł też cierpliwość w dążeniu do realizacji celów, zamierzeń i spełniania marzeń.

Do powyższych życzeń dołączają się oczywiście pozostali zawodnicy i pracownicy klubu. Mamy nadzieję, że całą czerwono-biało-czerwoną rodzinę czeka wyjątkowy, widzewski rok, a awans do II ligi okaże się pięknym i jednym z wielu kolejnych krokiem do odbudowy Widzewa.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Olimpia Elbląg - Widzew Łódź 17.08.2019

Olimpia Elbląg - Widzew Łódź 17.08.2019

Tabela rozgrywek

4 Znicz Pruszków 9
5 Stal Rzeszów 9
6 Olimpia Elbląg 8
7 Widzew Łódź 7
8 GKS Katowice 6
9 Błękitni Stargard 6
10 Górnik Łęczna 5
Pełna tabela