Aktualności

Pierwszy trening w nowej bazie

26 piłkarzy, w tym pięciu testowanych, rozpoczęło przygotowania do rundy wiosennej. Były to pierwsze zajęcia w nowej bazie treningowej Widzewa – przy ul. Małachowskiego.

W treningu pod okiem Marcina Broniszewskiego, Tomasza Łapińskiego i Zbigniewa Małkowskiego ćwiczyło 17 piłkarzy z kadry z rundy jesiennej - Patryk WolańskiMaciej HumerskiMarcin KozłowskiSebastian ZielenieckiDamian Kostkowski, Radosław Sylwestrzak, Bartłomiej RakowskiMarcin PigielMaciej KazimierowiczKacper FalonMateusz MichalskiBartłomiej NiedzielaAleksander KwiekMateusz OstaszewskiDaniel MąkaMichał MillerDaniel Świderski.

Byli też piłkarze, którzy podpisali kontrakty w przerwie zimowej: Robert Demjan i Marcin Pieńkowski. Z juniorów trenowali Jakub Jasiński i Adam Uszyński.

Na testy przyjechali Słowak Marek Zuziak i czterech młodych Polaków: Michał Przybylski, Eryk Borczyński, Dawid Linca i Jakub Kozioł.

Początek treningu to rozgrzewka, czyli bieganie i rozciąganie, potem piłkarze podzieleni na cztery grupy grali w tzw. dziadka. Zajęcia, które odbyły się na sztucznej murawie ośrodka treningowego przy ul. Małachowskiego, zakończyły się grą treningową. W tym tygodniu piłkarze będą nadal ćwiczyli w parku 3 Maja.

Na razie do dyspozycji piłkarzy jest tylko boisko ze sztuczną nawierzchnią. Murawa hybrydowa i trawiasta jeszcze nie są w pełni zdatne do użycia.

Pierwszy trening przyciągnął kilkunastu dziennikarzy - zarówno z prasy, internetu, radia, jak i telewizji.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Trening wieczorny 17.10.2019

Trening wieczorny 17.10.2019

Tabela rozgrywek

1 Resovia 27
2 Widzew Łódź 27
3 GKS Katowice 26
4 Górnik Łęczna 24
5 Olimpia Elbląg 21
6 Bytovia Bytów 21
7 Stal Rzeszów 21
Pełna tabela