Aktualności

Pierwszy stacjonarny punkt LV Bet w Łodzi oficjalnie otwarty

Sponsorująca Widzew firma LV Bet uruchomiła na stadionie przy al. Piłsudskiego swój pierwszy w mieście włókniarzy punkt do obsługi klientów.

W poniedziałek, na oczach przedstawicieli mediów i pracowników klubu RTS Widzew Łódź oficjalnie uruchomiony został pierwszy w Łodzi punkt stacjonarny firmy bukmacherskiej LV Bet, będącej jednym z głównych partnerów czterokrotnego mistrza Polski. - To dla nas ważny dzień. Miejsce otwarcia jest szczególne, bo Widzew to klub z ogromnymi tradycjami. LV Bet scharakteryzować  można w trzech słowach: pasja, zrozumienie i współtworzenie. Cieszymy się, że możemy z wami tworzyć świat kibicowski i sportowy - przyznał reprezentujący LV Bet Michał Jasiński.

- Cieszymy się z prężnego rozwoju naszego partnera. To pokazuje, że przyjęta przez LV Bet strategia okazała się sukcesem, a warto zaznaczyć, że częścią tej strategii jest współpraca z Widzewem. Potwierdza to tylko, że Widzew jako marka, niezależnie od ligi, jest silny i potrzebny. Jesteśmy dumnie z faktu, że LV Bet utożsamia się z naszym klubem i od dawna nas wspiera, a po rozszerzeniu w kwietniu współpracy o wynajem loży VIP teraz wytycza nowe trendy, pokazując, że Serce Łodzi bić może dla kibiców cały tydzień, a nie tylko w dni meczowe - zaznaczył Marcin Olczyk, rzecznik prasowy Widzewa.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew - Stomil (WOKÓŁ MECZU) 16.02.2019

Widzew - Stomil (WOKÓŁ MECZU) 16.02.2019

Tabela rozgrywek

1 Radomiak Radom 41
2 Widzew Łódź 39
3 Elana Toruń 36
4 GKS Bełchatów 34
5 Górnik Łęczna 34
6 Stal Stalowa Wola 31
7 Olimpia Grudziądz 31
Pełna tabela