Aktualności

Pierwszy miesiąc konkursu z Robotniczym już za nami!

Za nami pierwszy miesiąc konkursu organizowanego przez markę piwa Robotnicze. Kibice chętnie rejestrowali kody spod kapsli Robotniczego, za co zostali nagrodzeni.

Konkurs wystartował 28 kwietnia i trwać będzie do 31 lipca br. Osoby biorące udział w zabawie organizowanej przez markę widzewskiego piwa mogą rywalizować ze sobą na dwa sposoby - indywidualny i grupowy. Wyróżnia się konkursy tygodniowe, miesięczne i konkurs finałowy. Laureatami pierwszego etapu są osoby które zarejestrują największą liczbę kodów w danym tygodniu, miesiącu lub w całym konkursie. 

Zwycięzcami zostaje sześć osób które zarejestrowało największą liczbę kodów, przy czym w ten sposób wybierana jest osoba, która zajęła pierwsze miejsce oraz osoby które zajęły miejsca od drugiego do szóstego. Osoby, którym uda się zająć pierwszą lokatę w konkursie tygodniowym otrzymują piłkę z podpisami pierwszego zespołu Widzewa, zaś pozostali laureaci plakat z podpisami. W rozliczeniu miesięcznym jest to odpowiednio koszulka z autografami piłkarzy oraz zestaw gadżetów Robotniczego. Natomiast zwycięstwo w wielkim finale to wyjazd do Czech i zwiedzanie browaru Holba.

W przypadku rywalizacji zespołowej, kibice muszą zarejestrować swoje "Towarzystwo" lub też dołączyć do już istniejącego, wpisując odpowiedni kod. Klasyfikacja w tym konkursie prowadzona jest w rozliczeniu miesięcznym i ogólnym. "Towarzystwa", które zajmą miejsca od 1 do 3 w danym miesiącu otrzymują vouchery restauracji "W Sercu Łodzi" o maksymalnej wartości 1000 zł, zaś w wielkim finale do wygrania jest nawet paleta piwa Robotniczego!

Zatem jest więc o co rywalizować! Pierwszy miesiąc, trwający od końca kwietnia do początku czerwca, to ponad 2600 zarejestrowanych kodów spod kapsli naszego piwa. Wszystkim dotychczasowym zwycięzcom serdecznie gratulujemy i jednocześnie zachęcamy do dalszej zabawy w konkursie. Więcej informacji znajdziecie na stronie robotnicze.pl 


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

40-lecie pierwszego mistrzostwa Polski

40-lecie pierwszego mistrzostwa Polski

Tabela rozgrywek

6 Górnik Łęczna 56
7 Miedź Legnica 51
8 Odra Opole 49
9 Widzew Łódź 46
10 Sandecja Nowy Sącz 45
11 Chrobry Głogów 44
12 Korona Kielce 41
Pełna tabela