Aktualności

Pierwszy dzień treningów przed hitem z Sokołem

Z Kacprem Falonem i Danielem Świderskim widzewiacy rozpoczęli przygotowania do spotkania z Sokołem Aleksandrów Łódzki

We wtorek piłkarze ćwiczyli na sztucznej nawierzchni ośrodka treningowego przy ul. Małachowskiego. Kolejne treningi zaplanowano jednak w Gutowie, gdzie będą mogli korzystać z naturalnej murawy.

Na pełnych obrotach trenowali wszyscy piłkarze poza Bartłomiejem Niedzielą (ćwiczył indywidualnie). Do zajęć wrócili więc Falon i Świderski. Pierwszy leczył problem mięśniowy, a drugi czekał aż w pełni zrośnie mu się kość ręki. - Prześwietlenie wykazało, że wszystko jest już w porządku. Ręka trochę jeszcze boli, ale z dnia na dzień powinno być coraz lepiej - zapewniał Świderski.

Falon podkreślał, że wrócił do zdrowia. - Sporo podczas treningu strzelaliśmy i nie czułem żadnego problemu w nodze. Jestem gotowy - mówił pomocnik.

W ostatnią sobotę w Sieradzu do podstawowego składu wrócił Maciej Kazimierowicz. Od początku zagrał na inaugurację z Victorią Sulejówek. Tydzień później wszedł jako rezerwowy, a z Wartą znów zagrał od pierwszej minuty. - Cieszę się, że trener podjął taką decyzję. Mam nadzieję, że już tak zostanie - stwierdził pomocnik Widzewa.

Wszystkie spotkania w podstawowym składzie rozegrał Dario Kristo, a w Sieradzu zdobył premierową bramkę dla Widzewa. - To jasne, że znów chciałbym trafić do siatki. Nieważne jednak, kto strzeli, bo ważniejszy jest wynik. Wiem doskonale, że kibice spodziewają się wygranej. My oczekujemy od siebie tego samego - mówił Chorwat.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Wizyta SP 10 w Tomaszowie Mazowieckim

Wizyta SP 10 w Tomaszowie Mazowieckim

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 43
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 40
4 Resovia 38
5 Olimpia Elbląg 32
6 Stal Rzeszów 30
7 Bytovia Bytów 29
Pełna tabela