Aktualności

Pierwsze decyzje kadrowe po sobotnim treningu

W sobotę zawodnicy Widzewa odbyli ostatni przed tygodniową przerwą trening. Zapadły po nim pierwsze decyzje kadrowe.

Ze względu na poranne opady śniegu sztab szkoleniowy Widzewa postanowił rozpocząć sobotni trening od przebieżek po parku 3. Maja. W międzyczasie boisko zostało częściowo odśnieżone, więc można było na nim przeprowadzić ćwiczenia rozciągające. Nieco dłużej pod okiem Zbigniewa Małkowskiego ćwiczyli jedynie bramkarze, w tym sprawdzani przez sztab Mikołaj Wróblewski oraz Jakub Mikołajczak.

Po zajęciach nadszedł czas na pierwsze decyzje personalne. Sztab ostatecznie podziękował już Erykowi Borczyńskiemu oraz Jakubowi Kozłowi, zaś 29 stycznia do Łodzi wrócą Marek Zuziak, Erik Streno oraz Michał Przybylski. W pełnej ocenie ich umiejętności przeszkodziły warunki atmosferyczne panujące w ostatnich dniach, więc trenerzy chcą przyjrzeć im się nieco dłużej.

W poniedziałek zawodników czekają badania. We wtorek kilku z nich - w tym m.in. Maciej Humerski oraz Marcin Kozłowski - weźmie udział w spotkaniu z młodzieżą z Gimnazjum nr 44 w Łodzi. Z piłkarzami czerwono-biało-czerwonych zobaczy się około 350 uczniów, dla których klub przygotował konkursy wiedzy o Widzewie z atrakcyjnymi nagrodami. Oczywiście będzie można porozmawiać z zawodnikami, zrobić sobie z nimi zdjęcia, a także zaprezentować swoje umiejętności w piłkarskich zabawach.

 


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzewskie Mikołajki 6.12.2019

Widzewskie Mikołajki 6.12.2019

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 43
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 40
4 Resovia 38
5 Olimpia Elbląg 32
6 Stal Rzeszów 30
7 Bytovia Bytów 29
Pełna tabela