Aktualności

Pierwszaki odwiedziły Serce Łodzi

Grupa dzieci z Zespołu Szkół Salezjańskich im. ks. Jana Bosko zwiedziła w piątek stadion przy al. Piłsudskiego.

W piątkowe przedpołudnie Serce Łodzi odwiedziła wycieczka chłopców z I klasy z Zespołu Szkół Salezjańskich im. ks. Jana Bosko. Dwudziestka pierwszaków oprowadzana przez Marcina Tarocińskiego miała możliwość zasiąść w szatni drużyny gości, zobaczyć stadion z perspektywy płyty boiska, wejść do loży i obejrzeć salę konferencyjną. Zwiedzanie tradycyjnie zakończono w oficjalnym sklepie Widzewa.

Uczestnicy wycieczki zasypali widzewskiego spikera setkami pytań: o pojemność stadionu, wyposażenie szatni drużyny gości, a nawet różnice pomiędzy krzesełkami na sektorze VIP i resztą trybun. Dla wielu pierwszaków nie była to pierwsza wizyta na stadionie przy al. Piłsudskiego 138 - część nich bywa na meczach czerwono-biało-czerwonych. - Chłopcy byli zachwyceni, bo mogli zobaczyć stadion od zupełnie innej strony. Ich radość była ogromna, bo nasza cała grupa ma marzenie, by zostać w przyszłości piłkarzami. To pierwsza wizyta z naszej szkoły, ale mam nadzieję, że nie ostatnia - mówiła Dominika Góreczna, wychowawczyni klasy.

Wszyscy chętni, którzy chcieliby odbyć wycieczkę po stadionie, proszeni są o kontakt na adres mailowy marcin.tarocinski@widzew.com.

 


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Elana Toruń 01.07.2020 cz. II

Widzew Łódź - Elana Toruń 01.07.2020 cz. II

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 55
2 Górnik Łęczna 55
3 GKS Katowice 51
4 Olimpia Elbląg 47
5 Resovia 46
6 Bytovia Bytów 44
7 Górnik Polkowice 43
Pełna tabela