Aktualności

Pierwszaki odwiedziły Serce Łodzi

Grupa dzieci z Zespołu Szkół Salezjańskich im. ks. Jana Bosko zwiedziła w piątek stadion przy al. Piłsudskiego.

W piątkowe przedpołudnie Serce Łodzi odwiedziła wycieczka chłopców z I klasy z Zespołu Szkół Salezjańskich im. ks. Jana Bosko. Dwudziestka pierwszaków oprowadzana przez Marcina Tarocińskiego miała możliwość zasiąść w szatni drużyny gości, zobaczyć stadion z perspektywy płyty boiska, wejść do loży i obejrzeć salę konferencyjną. Zwiedzanie tradycyjnie zakończono w oficjalnym sklepie Widzewa.

Uczestnicy wycieczki zasypali widzewskiego spikera setkami pytań: o pojemność stadionu, wyposażenie szatni drużyny gości, a nawet różnice pomiędzy krzesełkami na sektorze VIP i resztą trybun. Dla wielu pierwszaków nie była to pierwsza wizyta na stadionie przy al. Piłsudskiego 138 - część nich bywa na meczach czerwono-biało-czerwonych. - Chłopcy byli zachwyceni, bo mogli zobaczyć stadion od zupełnie innej strony. Ich radość była ogromna, bo nasza cała grupa ma marzenie, by zostać w przyszłości piłkarzami. To pierwsza wizyta z naszej szkoły, ale mam nadzieję, że nie ostatnia - mówiła Dominika Góreczna, wychowawczyni klasy.

Wszyscy chętni, którzy chcieliby odbyć wycieczkę po stadionie, proszeni są o kontakt na adres mailowy marcin.tarocinski@widzew.com.

 


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Śniadanie Widzewskiego Klubu Biznesu 12.12.2019

Śniadanie Widzewskiego Klubu Biznesu 12.12.2019

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 43
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 40
4 Resovia 38
5 Olimpia Elbląg 32
6 Stal Rzeszów 30
7 Bytovia Bytów 29
Pełna tabela