Aktualności

Pierwsza drużyna wraca do treningów

W poniedziałek 13 stycznia zespół Marcina Kaczmarka spotka się na pierwszych zajęciach po okresie urlopowym.

Zgodnie z opracowanym jeszcze jesienią planem przygotowań do rundy wiosennej sezonu 2019/2020 pierwsza drużyna Widzewa wraca do pracy 13 stycznia. Tego dnia zespół spotka się rano na stadionie przy al. Piłsudskiego 138. Po premierowej w tym roku odprawie trenera Marcina Kaczmarka piłkarze rozpoczną indywidualne testy sprawnościowe i badania. Będą się one odbywać w poniedziałek i wtorek - w różnych konfiguracjach i grupach.

W środę 15 stycznia drużyna odbędzie pierwszy wspólny trening na boisku. Zajęcia odbędą się przed południem na boisku ze sztuczną nawierzchnią, w ośrodku przy ul. Małachowskiego w Łodzi. Tego dnia widzewiacy spotkają się również po obiedzie, tym razem w siłowni.

Również w czwartek pierwsza drużyna Widzewa zaliczy dwie jednostki treningowe, ale w odróżnieniu od dnia poprzedniego, obie na murawie. Na piątek zaplanowano kolejny trening boiskowy, po którym w sobotę czerwono-biało-czerwonych czeka pierwszy w tym roku mecz sparingowy. Ich rywalem w samo południe będzie trzecioligowa Unia Janikowo. Mecz odbędzie się w bazie treningowej Widzewa.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Trening 27.05.2020

Trening 27.05.2020

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 47
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 41
4 Resovia 41
5 Olimpia Elbląg 36
6 Bytovia Bytów 33
7 Błękitni Stargard 31
Pełna tabela