Aktualności

Pierwsza drużyna rozpoczęła treningi przed ostatnią kolejką ligi

Widzewiacy w poniedziałek 7 czerwca wznowili zajęcia w ramach mikrocyklu przed meczem 34. kolejki Fortuna 1 Ligi. Przeciwnikiem łodzian w ostatnim spotkaniu sezonu 2020/21 będzie Odra Opole.

Podopieczni Marcina Broniszewskiego o godz. 11:00 wybiegli na murawę w ośrodku treningowym przy ulicy Małachowskiego. W tym tygodniu widzewiacy będą trenować do soboty włącznie, kiedy to czekają ich zajęcia na płycie Serca Łodzi. W trakcie poniedziałkowego treningu indywidualnie pracowali Jakub Wrąbel, Michael Ameyaw, Patryk Mucha, Mateusz Michalski i Merveille Fundambu. Do dyspozycji sztabu szkoleniowego są zawodnicy, którzy w meczu z Koroną Kielce pauzowali za kartki.

W poniedziałek z pierwszą drużyną trenowało dwóch piłkarzy, którzy rozpoczęli dwudniowe testy. Na zajęciach zameldowali się Michał Kwiecień, 20-letni lewy obrońca z Pogoni II Szczecin i Wojciech Skawiński, 21-letni skrzydłowy Andrespolii Wiśniowa Góra.

Spotkanie z Odrą Opole zaplanowano na niedzielę 13 czerwca, o godz. 12:40. W dniu meczu zaplanowano centralny punkt obchodów 40. rocznicy zdobycia pierwszego mistrzostwa Polski.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

40-lecie pierwszego mistrzostwa Polski

40-lecie pierwszego mistrzostwa Polski

Tabela rozgrywek

6 Górnik Łęczna 56
7 Miedź Legnica 51
8 Odra Opole 49
9 Widzew Łódź 46
10 Sandecja Nowy Sącz 45
11 Chrobry Głogów 44
12 Korona Kielce 41
Pełna tabela