Aktualności

Piękne słowa rodziców Jakuba Jasińskiego

Do naszego klubu dotarły wyjątkowe podziękowania.

Takie historie nie zdarzają się codziennie. Do redakcji widzew.com trafił we wtorek wyjątkowy przekaz, którym musimy się podzielić. Historia ta zaczęła się wiele miesięcy temu, ale w połowie listopada bieżącego roku nastąpiła jej kulminacja. Wtedy profesjonalny kontrakt z naszym klubem podpisał Jakub Jasińki - 15-letni talent, który został pierwszym w historii spółki Widzew Łódź SA piłkarzem Akademii z taką umową. Dziś możemy potwierdzić, że zaagnażowanie pracowników i współpracowników Widzewa nie idzie na marne. Tak wynika ze słów rodziców Kuby, które mamy przyjemność zacytować poniżej.

Szanowni Państwo,

 

W imieniu całej rodziny i przede wszystkim naszego syna - Jakuba Jasińskiego, pragniemy serdecznie podziękować za opiekę, zaangażowanie oraz ogromną pomoc, którą otrzymał Kuba od osób, dzięki którym trafił do klubu Widzew Łódź.

 

Słowa uznania należą się dwóm trenerom - Jakubowi i Markowi Grzeszczakowskim, a także kierownikowi rocznika 2002 - Marcinowi Morawskiemu. Ci trzej panowie przekonali nas do zmiany klubu, a także otoczenia dla Kuby, który przeprowadził się z rodzinnych Skierniewic do Łodzi, zmienił szkołę i zamieszkał w "bursie".

 

Ich pomoc nie skończyła się jednak na "zwerbowaniu" naszego syna. Wszyscy trzej cały czas angażują się i robią, co w ich mocy, by młody zawodnik Widzewa Łódź czuł się w klubie i w Łodzi jak u siebie w domu.

 

Ich praca, codzienna pomoc oraz zainteresowanie jego osobą są dla nas - rodziców, jak i samego Kuby - bardzo ważne. Jesteśmy za to wszystko wdzięczni.

 

Ciężko byłoby samemu wówczas 14-latkowi odnaleźć się w nowym otoczeniu, bez żadnej pomocy, wsparcia, opieki czy po prostu ciepłego słowa. A tego w Widzewie nigdy nie brakowało.

 

Dziękujemy jeszcze raz wszystkim panom, a Kuba zapewnia, że będzie starał się spłacić swój "dług wdzięczności" dobrą grą i ciężką pracą.

 

Rodzice Jakuba Jasińskiego

Trzymamy kciuki za Kubę i kolejnych młodych piłkarzy, którzy mogą iść podobną drogą.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Ingulec Petrowe 18.02.2020

Widzew Łódź - Ingulec Petrowe 18.02.2020

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 43
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 40
4 Resovia 38
5 Olimpia Elbląg 32
6 Stal Rzeszów 30
7 Bytovia Bytów 29
Pełna tabela