Aktualności

Piątkowy poranek w Widzew.FM: Trzy asy w mistrzowskiej talii Tarota

Zapowiada się wyjątkowy "Widzewski poranek" na antenie klubowego radia, a w nim wspomnienie wyjazdowego zwycięstwa nad Legią z 1996 roku na wagę mistrzostwa Polski.

22 maja 1996 roku Widzew Łódź wygrał w Warszawie z Legią 2:1 po bramkach Marka Koniarka i Piotra Szarpaka. Drugi z nich gościem radia Widzew.FM był w środę 20 maja przy okazji rocznicy innej swojej bramki strzelonej również ekipie ze stolicy. Pierwszy zaś gościem Marcina Tarocińskiego będzie w piątek, czyli dokładnie 24 lata po zdobyciu na Łazienkowskiej gola na 1:1, przywracającego widzewiakom nadzieję na bezcenne zwycięstwo.

Jak legendarny "Koniar" wspomina tamten mecz i ostateczne zwycięstwo, które otworzyło jemu i jego drużynie drogę do trzeciego w historii mistrzostwa Polski? Zapowiada się pasjonująca podróż do przeszłości, a towarzyszyć w niej kibicom będzie również Przemysław Olszowy, czyli popularny "Przemas", który był jednym ze współorganizatorów pamiętnego zorganizowanego wyjazdu fanów na tamten niesamowity mecz.

To jednak nie koniec niespodzianek. Marcin Tarociński w planach ma również łączenie z… trenerem Franciszkiem Smudą. Doświadczony szkoleniowiec potwierdził w czwartek swoją obecność w piątkowym programie, a my już nie możemy doczekać się jego wspomnień z tamtego meczu i nie tylko. Tego nie można przegapić!

Uzupełnieniem "Widzewskiego poranka" będzie garść aktualnych informacji z życia pierwszej drużyny Widzewa, która akurat w piątek ma wolne, ale kilka ostatnich dni przepracowała bardzo mocno. W programie znajdzie się również przegląd klubowych mediów. Zapraszamy na audycję na żywo punktualnie o 9:00, a także na jej powtórki o 13:00 i 16:00. Z kolei o 19:00 Arkadiusz Stolarek i dyrektor Akademii Widzewa Maciej Szymański zapraszają na "Młodzieżówkę". Do usłyszenia w Widzew.FM. Klubowe radio znajdziecie oczywiście na widzew.com!


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

GKS Jastrzębie - Widzew Łódź 25.09.2020

GKS Jastrzębie - Widzew Łódź 25.09.2020

Tabela rozgrywek

7 Radomiak Radom 6
8 Górnik Łęczna 6
9 Miedź Legnica 6
10 Widzew Łódź 6
11 Korona Kielce 5
12 Zagłębie Sosnowiec 3
13 Resovia 3
Pełna tabela