Aktualności

PG Energy Capital Management zostaje z nami na dłużej!

Kolejna firma zdecydowała się na kontynuację współpracy z klubem. PG Energy - właściciel m.in. PG Energetyki Sp. z o.o. - będzie członkiem Widzewskiego Klubu Biznesu również w nadchodzącym sezonie.

Kierownictwo firmy nie ukrywa, że fundament współpracy z klubem to przede wszystkim wieloletnia sympatia do czerwono-biało-czerwonych. - Jestem kibicem Widzewa od dziecka, wychowałem się na Radiostacji przy parku 3. Maja, grałem w koszykówkę w Widzewie, chodziłem często na mecze i dlatego jestem dumny, iż mogę wesprzeć swój klub w tym szczególnym czasie, czyli jego odbudowy. Widzew jest moim klubem - mówi Paweł Gricuk, założyciel i główny inwestor w PG Energy, a prywatnie fan piłki nożnej.

PG Energy specjalizuje się w inwestycjach w aktywa związane z sektorem energetycznym. PG Energetyka Sp. z o.o. została założona w 2012 roku jako odpowiedź na wzrost zapotrzebowania rynku na usługi elektroenergetyczne. Doświadczony zespół specjalistów wykorzystuje w realizowanych projektach nowoczesne rozwiązania techniczne i technologiczne, co daje Spółce przewagę oraz konkurencyjność na rynku.

*****

Wszystkie firmy zainteresowane przedłużeniem istniejącej bądź nawiązaniem nowej współpracy partnerskiej z Klubem zapraszamy do kontaktu z kierownikiem ds. pozyskiwania sponsorów Łukaszem Koleckim (tel. +48 501 739 282, mail: lukasz.kolecki@widzew.com).


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Resovia Rzeszów - Widzew Łódź 09.05.2021

Resovia Rzeszów - Widzew Łódź 09.05.2021

Tabela rozgrywek

7 Miedź Legnica 43
8 Odra Opole 42
9 Sandecja Nowy Sącz 40
10 Widzew Łódź 40
11 Chrobry Głogów 39
12 Korona Kielce 35
13 Puszcza Niepołomice 34
Pełna tabela