Aktualności

Pelikan - Widzew: Wypowiedzi trenerów

W meczu 30. kolejki Widzew wygrał z Pelikanem Łowicz. Podczas konferencji prasowej spotkanie skomentowali trenerzy obu ekip.

Marcin Płuska (trener Pelikana Łowicz): Gratuluję sztabowi i wszystkim zawodnikom Widzewa pewnego zwycięstwa. To było zasłużone zwycięstwo gości. Z przebiegu meczu wynika, że byliśmy po prostu słabsi. Byliśmy mniej agresywni, mieliśmy problem z tym, żeby utrzymać się przy piłce. Brakowało nam takiego doskoku. Widzew grał z nami na całej szerokości boiska. Mimo to dziękuję drużynie za walkę, bo o tą honorową bramkę walczyliśmy do samego końca.

Marcin Broniszewski (II trener Widzewa Łódź): Cieszymy się bardzo z trzech punktów, bo one są najistotniejsze w tych wszystkich rachunkach. Wynik też nas cieszy. Zdobyliśmy cztery bramki, więc ta praca, którą wykonujemy tygodniami nad poprawą skuteczności i nad lepszym sposobem rozgrywania piłki powoli przynosi efekty. Doskonale wiemy jednak, że dzisiaj nie wszystko wyszło tak, jak sobie to zaplanowaliśmy, więc mamy nad czym pracować.

 


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Trening 27.05.2020

Trening 27.05.2020

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 47
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 41
4 Resovia 41
5 Olimpia Elbląg 36
6 Bytovia Bytów 33
7 Błękitni Stargard 31
Pełna tabela