Aktualności

Patryk Gryckiewicz sędzią meczu Unia - Widzew

Zaledwie 25-letni arbiter poprowadzi spotkanie I rundy Pucharu Polski pomiędzy Unią Skierniewice a Widzewem Łódź.

Sędzia z Torunia w ubiegłym sezonie poprowadził jedenaście meczów na poziomie II ligi i dwa w Pucharze Polski. Pokazał w nich łącznie siedemdziesiąt sześć żółtych kartek (5,85 kartki na mecz), cztery czerwone i dziesięciokrotnie wskazywał na "wapno". Gryckiewicz nie miał jeszcze okazji sędziować oficjalnego meczu z udziałem Widzewa.

Pełna obsada sędziowska 1/32 finału Pucharu Polski:

13 sierpnia (czwartek):

Ślęza Wrocław - Wigry Suwałki - sędzia: Paweł Pskit (Łódź).
Lechia Zielona Góra - Świt Skolwin (Szczecin) - sędzia: Maciej Pelka (Poznań).
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Zagłębie Lubin - sędzia: Łukasz Kuźma (Białystok).
Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok, - sędzia: Wojciech Myć (Lublin).

14 sierpnia (piątek):

Ruch Wysokie Mazowieckie - Znicz Pruszków - sędzia: Wojciech Krztoń (Olsztyn).
Jaguar Gdańsk - Puszcza Niepołomice - sędzia: Sylwester Rasmus (Toruń).
Sandecja Nowy Sącz - Raków Częstochowa - sędzia: Tomasz Musiał (Kraków).
GKS Bełchatów - Legia Warszawa - sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław).

15 sierpnia (sobota):

Pniówek Pawłowice - Sokół Ostróda - sędzia: Damian Gawęcki (Kielce).
Polonia Nysa - Górnik Łęczna - sędzia: Szymon Lizak (Poznań).
KKS 1925 Kalisz - Korona Kielce - sędzia: Damian Kos (Gdańsk).
Unia Skierniewice - Widzew Łódź - sędzia: Patryk Gryckiewicz (Toruń).
Unia Janikowo - Zagłębie Sosnowiec - sędzia: Konrad Kiełczewski (Białystok).
Stal Rzeszów - Podbeskidzie Bielsko-Biała - sędzia: Jacek Małyszek (Lublin).
Karpaty Krosno - Stal Mielec, godz. 16:00 - Karol Iwanowicz (Lublin).
Resovia - Piast Gliwice, godz. 16:30 - Mariusz Złotek (Stalowa Wola).
GKS Tychy - Wisła Płock, godz. 19:00 - Marek Opaliński (Legnica).
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Wisła Kraków - sędzia: Tomasz Wajda (Żywiec).
Odra Opole - Lech Poznań, godz. 20:30 - Sebastian Jarzębak (Bytom).

16 sierpnia (niedziela):

Orlęta Radzyń Podlaski - Pogoń Siedlce - sędzia: Marcin Szczerbowicz (Olsztyn).
Podhale Nowy Targ - Pogoń Szczecin - sędzia: Daniel Kruczyński (Żywiec).
Błękitni Stargard - Warta Poznań, godz. 16:00, sędzia: Kornel Paszkiewicz (Wrocław).
Chrobry Głogów - Cracovia, godz. 17:30, sędzia: Bartosz Frankowski (Toruń).
ŁKS Łódź - Śląsk Wrocław, godz. 20:30 - Łukasz Szczech (Warszawa).


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

AMP Futbol Ekstraklasa Łódź - 25.10.2020

AMP Futbol Ekstraklasa Łódź - 25.10.2020

Tabela rozgrywek

7 Miedź Legnica 13
8 Radomiak Radom 13
9 Puszcza Niepołomice 11
10 Widzew Łódź 11
11 Stomil Olsztyn 10
12 Korona Kielce 9
13 Chrobry Głogów 9
Pełna tabela