Aktualności

Patryk Baran: To był mecz walki

17-letni obrońca cieszy się z pierwszego meczu w wyjściowym składzie Widzewa. Nie ukrywa, że remis i utrata dwóch punktów dodały sporo goryczy do jego małego święta.

Piłkarze Widzewa Łódź zremisowali na wyjeździe z Concordią Elbląg 2:2. Patryk Baran przyznał, że był to ciężki mecz i wspólnie z kolegami muszą jak najszybciej wyciągnąć wnioski z popełnionych błędów. - To był mecz walki. Było ciężko, ale gdybyśmy wykorzystali swoje sytuacje bramkowe, to byłoby lepiej. Odnieślibyśmy zwycięstwo i wyjechalibyśmy w innych nastrojach. Wywalczyliśmy jeden punkt, ale straciliśmy dwa i to jest w tym wszystkim najgorsze. Teraz musimy na spokojnie zobaczyć, gdzie popełniliśmy błędy i będziemy musieli to poprawić - tłumaczył po meczu młody obrońca.

17-letni Baran zastąpił w meczu z Concordią Elbląg pauzującego za kartki Bartłomieja Gromka. Był to jego pierwszy mecz w barwach Widzewa w wyjściowej jedenastce. - Na pewno jest to niesamowite wrażenie i wyjątkowe przeżycie. Fajnie jest zagrać wreszcie w meczu od pierwszej minuty - podkeślał niedzielny debiutant.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - GKS Katowice 14.07.2018

Widzew Łódź - GKS Katowice 14.07.2018

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 74
2 Lechia Tomaszów Mazowiecki 74
3 Sokół Aleksandrów Łódzki 66
4 Polonia Warszawa 62
5 Olimpia Zambrów 56
6 Kaczkan Huragan Morąg 54
7 Ursus Warszawa 53
Pełna tabela