Aktualności

Patryk Baran: To był mecz walki

17-letni obrońca cieszy się z pierwszego meczu w wyjściowym składzie Widzewa. Nie ukrywa, że remis i utrata dwóch punktów dodały sporo goryczy do jego małego święta.

Piłkarze Widzewa Łódź zremisowali na wyjeździe z Concordią Elbląg 2:2. Patryk Baran przyznał, że był to ciężki mecz i wspólnie z kolegami muszą jak najszybciej wyciągnąć wnioski z popełnionych błędów. - To był mecz walki. Było ciężko, ale gdybyśmy wykorzystali swoje sytuacje bramkowe, to byłoby lepiej. Odnieślibyśmy zwycięstwo i wyjechalibyśmy w innych nastrojach. Wywalczyliśmy jeden punkt, ale straciliśmy dwa i to jest w tym wszystkim najgorsze. Teraz musimy na spokojnie zobaczyć, gdzie popełniliśmy błędy i będziemy musieli to poprawić - tłumaczył po meczu młody obrońca.

17-letni Baran zastąpił w meczu z Concordią Elbląg pauzującego za kartki Bartłomieja Gromka. Był to jego pierwszy mecz w barwach Widzewa w wyjściowej jedenastce. - Na pewno jest to niesamowite wrażenie i wyjątkowe przeżycie. Fajnie jest zagrać wreszcie w meczu od pierwszej minuty - podkeślał niedzielny debiutant.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

I Bieg z Historią Widzewa (cz. II) 20.10.2018

I Bieg z Historią Widzewa (cz. II) 20.10.2018

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 36
2 Elana Toruń 29
3 GKS Bełchatów 25
4 Olimpia Grudziądz 24
5 Radomiak Radom 24
6 Stal Stalowa Wola 23
7 Górnik Łęczna 23
Pełna tabela