Aktualności

Ostatnie szlify przed sparingiem z Elaną

Podopieczni Przemysława Cecherza przygotowują się w Gutowie Małym do ostatniego meczu kontrolnego przed startem sezonu 2017/2018.

Szkoleniowiec Widzewa Łódź przyznaje, że sobotnie spotkanie z Elaną Toruń będzie swoistą próbą generalną przed startem rozgrywek ligowych. W kwestii pierwszego składu pozostaje nadal kilka znaków zapytania. - Cały czas mam ból głowy ze względu na naszą szeroką, ale jednocześnie bardzo wyrównaną kadrę. W kontekście składu mam więc w głowie znaki zapytania. Są to jednak pozytywne rozważania, ponieważ wyboru muszę dokonać między zawodnikiem dobrym a dobrym. Mam jednak nadzieję, że te ostatnie wątpliwości rozwieją się podczas sparingu w Toruniu - zapowiedział trener Przemysław Cecherz.

Szkoleniowiec czerwono-biało-czerwonych zapowiada, że skład, który rozpocznie sobotni mecz będzie w dużej mierze oparty na zawodnikach przymierzanych do wyjściowej jedenastki na pierwszy pojedynek ligowy. - W sparingu z Elaną w pierwszej jedenastce wyjdzie skład, który będzie zbliżony do tego, którym będziemy chcieli rozpocząć ligę. Oczywiście czasem dzieją się rzeczy, które są poza nami, takie jak kontuzje, ale tym kluczem będę się kierował delegując jedenastkę na sobotni sparing.

W środowych zajęciach ze względów zdrowotnych nie wziął udziału Daniel Świderski. - Złapał infekcję. Nie chciałem, żeby wchodził do szatni i zarażał innych. Zobaczymy, jak się będzie czuł w czwartek i piątek, ale mam nadzieję, że to wszystko przygasi lekami i nie będzie z tego większego problemu - wyjaśnił trener Cecherz. Do treningów z drużyną powrócił natomiast już Piotr Okuniewicz.

Przed sobotnim sparingiem łodzian czekają jeszcze dwa treningi w Gutowie Małym - w czwartek i piątek.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Stomil Olsztyn 16.02.2019

Widzew Łódź - Stomil Olsztyn 16.02.2019

Tabela rozgrywek

1 Radomiak Radom 41
2 Widzew Łódź 39
3 Elana Toruń 36
4 GKS Bełchatów 34
5 Górnik Łęczna 34
6 Stal Stalowa Wola 31
7 Olimpia Grudziądz 31
Pełna tabela