Aktualności

Ostatnie przygotowania przed obozem w Cetniewie

Piłkarze Widzewa w poniedziałek przed południem rozpoczną pierwszy trening nowego cyklu. W przystępujących do kolejnych zajęć kadrze nastąpiły istotne zmiany.

W poniedziałek rano w klubie zameldował się Krystian Nowak. Środkowy obrońca, który w minionych dniach podpisał z Widzewem kontrakt, przywitał się z nowymi kolegami, odebrał sprzęt i ruszył z drużyną na pierwsze wspólne zajęcia do ośrodka treningowego w Parku 3 Maja. Z Nowakiem udział w zajęciach wezmą Łukasz Kosakiewicz i Sebastian Rudol, którzy ucierpieli w sobotnim sparingu z Unią Janikowo. Obaj są jednak gotowi do pracy na pełnych obrotach z resztą drużyny.

Inaczej sytuacja wygląda z Kornelem Kordasem, który w poniedziałek przechodzi szczegółowe badania diagnostyczne związane z kontuzją, której nabawił się w ostatnim meczu. Indywidualnie pod okiem Huberta Gołąbka pracuje z kolei Daniel Mąka. Doświadczony pomocnik ma jechać z zespołem na obóz do Cetniewa i stopniowo wchodzić w trening na coraz większych obciążeniach.

W poniedziałek piłkarze pierwszej drużyny pracować będą dwukrotnie - na boisku i w siłowni. Dzień później czekają ich dwie jednostki treningowe - obie na murawie. Również w środę, w dniu wyjazdu na pierwsze w tym roku zimowe zgrupowanie, czerwono-biało-czerwoni spotkają się na zajęciach boiskowych. Po nich wybrana przez trenera Marcina Kaczmarka kadra wyruszy do Cetniewa, gdzie szlifować będzie formę do piątku 31 stycznia, rozgrywają w tym czasie dwa mecze kontrolne.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Wizyta w SP 6 w Tomaszowie Mazowieckim

Wizyta w SP 6 w Tomaszowie Mazowieckim

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 43
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 40
4 Resovia 38
5 Olimpia Elbląg 32
6 Stal Rzeszów 30
7 Bytovia Bytów 29
Pełna tabela