Aktualności

Ostatnie godziny przedłużania karnetów

Dziś (21 lipca) o godzinie 23:59 zakończy się proces przedłużania karnetów ze zmianą miejsc. To ostatnia szansa dla posiadaczy abonamentów z zeszłego sezonu, by przedłużyć swój #KarnetNaWidzew.

Już tylko dziś do końca dnia - do godz. 23:59 - trwa przedłużanie karnetów na mecze domowe Widzewa Łódź na sezon 2021/2022 z możliwością zmiany miejsca na stadionie. W środę po 14:00 licznik przedłużonych ogółem abonamentów wynosi blisko 13 000. Dużym zainteresowaniem cieszy się również oferta VIP - sprzedaż karnetów Silver, Gold i Platinum wciąż trwa, ale liczba wolnych miejsc jest już niewielka (szczegóły oferty VIP znaleźć można TUTAJ).

W piątek 23 lipca ruszy otwarta sprzedaż karnetów, która zakończy się 27 lipca. Już 29 lipca ruszą zapisy na pierwszy domowy mecz w Sercu Łodzi - na otwarcie rozgrywek Widzewiacy zmierzą się z Sandecją Nowy Sącz.

ZAPOZNAJ SIĘ ZE WSTĘPNYMI ZASADAMI UCZESTNICTWA W MECZACH DOMOWYCH W NOWYM SEZONIE

Dla chętnych kibiców Widzewa przygotowane zostały dwie dodatkowe możliwości wsparcia Klubu i... innych kibiców. Pierwszą z nich są cegiełki, z których dochód zostanie przeznaczony na dalszy rozwój Akademii Widzewa. Druga to karnety fundowane, z których następnie będą mogły korzystać dzieci i młodzież ze szkół, placówek opiekuńczo-wychowawczych, klubów sportowych, fanklubów oraz osiedli. Ponadto, w sezonie 2021/2022 rozbudowany zostanie pakiet dodatkowych korzyści dla posiadaczy karnetów na mecze domowe Widzewa - zarówno w opcji całosezonowej, jak i na rundę jesienną.

Każdy karnetowicz w nowym sezonie otrzyma karnet (poprzez odbiór osobisty lub przesyłkę kurierską), ale do czasu całkowitego zdjęcia obostrzeń nie będzie on fizycznie potrzebny do wejścia na stadion. Karnet będzie miał charakter wieloletniej Karty Widzewiaka, z którą związana będzie możliwość korzystania z różnych usług i benefitów. O szczegółach tego projektu Klub będzie informować w oddzielnych komunikatach już wkrótce.

PRZECZYTAJ NAJCZĘSTSZE PYTANIA O SPRZEDAŻ KARNETÓW

W poprzednich sezonach kibice Widzewa Łódź wielokrotnie pokazywali, że karnet to nie tylko wejściówka na mecz, ale symbol przywiązania do Klubu i cegiełka na jego odbudowę. Teraz znów wracamy do gry! Dziesiątki miast, miasteczek i miejscowości, tysiące kilometrów, by wypełnić Serce Łodzi. #PółPolski jest z nami - przedłuż swój karnet na Widzew!


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - GKS Tychy 19.09.2021

Widzew Łódź - GKS Tychy 19.09.2021

Tabela rozgrywek

1 Korona Kielce 22
2 Widzew Łódź 20
3 Sandecja Nowy Sącz 16
4 Miedź Legnica 15
5 Podbeskidzie Bielsko-Biała 15
6 GKS Tychy 15
7 ŁKS Łódź 14
Pełna tabela