Aktualności

Ostatnie godziny preorderu koszulki meczowej

Tylko do piątku do 23:59 karnetowicze mogą skorzystać z preorderu koszulek meczowych Widzewa Łódź na sezon 2021/2022, które okazały się hitem już w przedsprzedaży. Dotychczas swoich nabywców znalazło prawie 600 trykotów.

W sezonie 2021/2022 piłkarze Widzewa Łódź rywalizują o ligowe punkty w koszulkach Kappa zaprojektowanych specjalnie dla klubu z Miasta Włókniarzy. Klub przygotował na ten sezon komplety meczowe w trzech kolorach: czerwonym, białym oraz czarnym.

Osoby posiadające karnet na mecze domowe Widzewa w sezonie 2021/2022 mogą zakupić koszulki w opcji preorder. Dodatkowo, dla karnetowiczów przygotowano zniżkę 20% od ceny bazowej. Koszulki dostępne są w trzech wersjach: bez logotypów sponsorów, tylko z napisem "Zawsze w 12!" lub z pełnym obrandowaniem. Do każdej z nich można zamówić również personalizację.

Preorder dostępny jest już tylko do piątku 6 sierpnia do godz. 23:59 - zarówno w sklepie stacjonarnym Widzewa Łódź zlokalizowanym na stadionie przy al. Piłsudskiego 138 od strony trybuny D, jak również przez sklep internetowy [ZAMÓW KOSZULKĘ MECZOWĄ NA NOWY SEZON].

Koszulka od razu stała się najbardziej popularnym produktem wśród kibiców Widzewa. Tylko w przedsprzedaży zamówionych zostało prawie 600 trykotów meczowych. Pierwsi nabywcy cieszą się swoimi egzemplarzami już od poniedziałku.

- Cieszymy się, że nowe koszulki meczowe podobają się kibicom, a zainteresowanie przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Hasło "Zawsze w 12!" po raz kolejny znajduje swoje odzwierciedlenie w praktyce. Właśnie dlatego staramy się również wsłuchiwać w bieżące potrzeby fanów - już po starcie sprzedaży dołączyliśmy możliwość zakupienia modelu z napisem "Zawsze w 12", planujemy również dołączyć do oferty trykoty bramkarskie - mówi Michał Rydz, wiceprezes Widzew Łódź SA.

Po zakończeniu etapu preorder zamówienia karnetowiczów będą realizowane zgodnie z kolejnością ich złożenia. Obecnie Klub oczekuje na realizację kolejnej już dostawy koszulek meczowych od partnera technicznego.

- Zgodnie z zapowiedziami firmy Kappa, które przekazywałem kibicom we wtorek, kolejna partia koszulek miała trafić do nas do Łodzi dziś, w piątek. Rano otrzymaliśmy jednak informację, że transport zostaje przesunięty na kolejny tydzień ze względu na kwestie logistyczne w centrali. Dlatego od razu chcę zaznaczyć, że realizujemy swoje zamówienia na bieżąco, jednak dostawa części zamówień złożonych pod koniec trwania preorderu może się nieznacznie wydłużyć - dodaje Michał Rydz.

O dostępności koszulek w otwartej sprzedaży, zarówno stacjonarnej, jak i internetowej, Klub będzie informować po realizacji kolejnej dostawy przez firmę Kappa. Wówczas podany zostanie dokładny harmonogram.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Korona Kielce - Widzew Łódź 15.10.2021 CZ. II

Korona Kielce - Widzew Łódź 15.10.2021 CZ. II

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 32
2 Korona Kielce 25
3 Miedź Legnica 24
4 GKS Tychy 22
5 Sandecja Nowy Sącz 22
6 ŁKS Łódź 20
7 Arka Gdynia 20
Pełna tabela