Aktualności

Ostatnie dni sprzedaży karnetów, mało biletów na Victorię

Do wtorku 6 marca istnieje możliwość nabycia karnetu na rundę wiosenną rozgrywek. Tego dnia o północy możliwość nabycia karnetu zostanie zablokowana.

Ewentualne wolne miejsca będą dostępne do zakupu w formie biletu od 7 marca od 19:10. W związku z zapowiedzianym przyjazdem zorganizowanej grupy kibiców z Sulejówka do sprzedaży na pewno nie trafią miejscówki zlokalizowane w sektorze gości.

Zachęcamy do skorzystania z ostatniej okazji do nabycia karnetu na mecze Widzewa. Oprócz pewności obejrzenia wszystkich meczów Widzewa w drodze do awansu, posiadanie karnetu daje przed kolejnym sezonem pierwszeństwo do jego przedłużenia oraz zmiany miejsca na trybunie na inne.

Aktualnie licznik sprzedanych na rundę wiosenną karnetów wskazuje liczbę 15 854 - to tylko 49 mniej niż rekordowy wynik sprzedaży, który wynosi 15 903. Jesteśmy przekonani, że w trzeciej kolejnej rundzie na nowym sezonie liczba posiadaczy karnetów na Widzew będzie po raz kolejny wyższa!

Karnet można nabyć na stronie https://widzew.com/web/bilety/karnety. Aktualnie dostępne są wolne miejsca na trybunie D (zegar), trybunie B (niciarka) oraz na łukach trybuny C. 


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Olimpia Elbląg - Widzew Łódź 17.08.2019

Olimpia Elbląg - Widzew Łódź 17.08.2019

Tabela rozgrywek

4 Znicz Pruszków 9
5 Stal Rzeszów 9
6 Olimpia Elbląg 8
7 Widzew Łódź 7
8 GKS Katowice 6
9 Błękitni Stargard 6
10 Górnik Łęczna 5
Pełna tabela