Aktualności

Ostatnie 4 skyboxy do wzięcia!

To już ostatnia szansa na wynajem najbardziej komfortowych powierzchni na ultranowoczesnym stadionie Widzewa.
Olbrzymie zapotrzebowanie na karnety na wiosenne mecze Widzewa Łódź to nie jedyny przejaw zainteresowania widzewskiej społeczności odradzającym się czterokrotnym mistrzem Polski. Wspólnie z Widzewem drogę na szczyt przebyć chcą również przedsiębiorcy. Oddanie do użytku nowego stadionu miejskiego mieszczącego się przy Al. Piłsudskiego 138 otworzyło przed przychylnym Widzewowi światem biznesu niespotykane dotąd możliwości.
 
Ze skyboxów można korzystać jak z biur, a w dni meczowe oglądać grę Widzewa wraz z zaproszonymi gośćmi (zgodnie z przypisaną dla danego skyboxu ilością maksymalną), korzystając z cateringu, w tym alkoholu. To jednak nie wszystko. Loża VIP daje znakomite warunki do poznania innych przedsiębiorców i nawiązywania z nimi relacji nie tylko biznesowych, zapraszania kontrahentów, negocjacji  w pięknym otoczeniu nowoczesnego stadionu. Najemcy skyboxów mogą też liczyć na udział w imprezach organizowanych na stadionie przez inne niż Widzew podmioty.
 
Jeśli chcecie poznać szczegóły oferty, zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem adresu mailowego remigiusz.brzezinski@widzew.com.
 
Musicie się jednak spieszyć. Miejsc zostało już naprawdę niewiele!

Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Wizyta w SP 6 w Tomaszowie Mazowieckim

Wizyta w SP 6 w Tomaszowie Mazowieckim

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 43
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 40
4 Resovia 38
5 Olimpia Elbląg 32
6 Stal Rzeszów 30
7 Bytovia Bytów 29
Pełna tabela