Aktualności

Ostatni trening przed ŁKS-em Łomża. „Następcy głodni gry”

Było krótko, ale intensywnie. Piłkarze Widzewa mają za sobą ostatnie zajęcia przed sobotnim (godz. 18) spotkaniem w Sercu Łodzi.

W treningu wzięła udział niemal pełna kadra zespołu. Jedynie Bartłomiej Niedziela ćwiczył pod okiem fizjoterapeuty Huberta Gołąbka.

Zaczęło się od biegania i rozciągania. Potem było trochę zabawy - trener Marcin Broniszewski podzielił piłkarzy na dwa zespoły i na pary. By gol był uznany, zawodnicy musieli trafić do siatki i trzymać się za ręce. Mogli pomagać sobie rękami tj. złapać piłkę i rzucić do innej pary. Następnie na pełnej szybkości piłkarze musieli robić slalom między tyczkami. - Gaz, gaz - zachęcał trener Broniszewski.

 

Na koniec na skróconym polu gry zorganizowana została gra wewnętrzna przerywana przez trenera Franciszka Smudę na wykonywanie stałych fragmentów. Szkoleniowiec tłumaczył piłkarzom jak rozgrywać rzut rożne. - Spodziewamy się, że w meczu z ŁKS-em Łomża będziemy mieli sporo takich okazji. Mamy wysokich piłkarzy dobrze grających głową, jak Sebastian Zieleniecki, Damian Kostkowski czy Radosław Sylwestrzak, który akurat pauzuje za kartki. Może uda się w ten sposób zdobyć gola - podkreślał Maciej Kazimierowicz, pomocnik Widzewa.

W spotkaniu z ŁKS-em Łomża za żółte kartki pauzuje także Michał Miller. - Na przedmeczowej odprawie zdecydujemy, kto go zastąpi. Za to za Radka zagra Damian Kostkowski - zdradza szkoleniowiec Widzewa. - Nie ma problemu z tym, że tych dwóch wypada za kartki. Są następni, którzy są głodni gry

Kadra Widzewa na mecz z ŁKS-em Łomża.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Wizyta w SP 6 w Tomaszowie Mazowieckim

Wizyta w SP 6 w Tomaszowie Mazowieckim

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 43
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 40
4 Resovia 38
5 Olimpia Elbląg 32
6 Stal Rzeszów 30
7 Bytovia Bytów 29
Pełna tabela