Aktualności

Ostatni trening i krótka przerwa przed nowym cyklem

W piątek po przedpołudniowym treningu i obiedzie piłkarze Widzewa wrócą z Uniejowa, kończąc oficjalnie zimowy obóz przygotowawczy.

8 lutego zespół Radosława Mroczkowskiego odbędzie ostatnie zajęcia w bazie treningowej w Uniejowie, z której korzystał przez ostatnie dwa tygodnie, od poniedziałku 28 stycznia. Po zajęciach drużyna jeszcze na wyjeździe zje wspólnie obiad i autokarem wróci do Łodzi. Po okresie intensywnej pracy na obozie przygotowawczym zawodnicy dostaną dwa dni odpoczynku, a do treningów wrócą w poniedziałek.

W najbliższym tygodniu, oprócz zajęć, widzewiacy wstępnie zaplanowane mają dwa sparingi. Już w środę 13 lutego czerwono-biało-czerwoni zmierzą się z pierwszoligowym GKS-em Tychy. Spotkanie rozpocząć powinno się o 12:00 na boisku ośrodka treningowego przy ul. Małachowskiego w Łodzi. Będzie to na pewno wyjątkowy mecz dla Daniela Tanżyny, który w styczniu właśnie z tego klubu przeszedł do Widzewa. W przeszłości piłkarzem GKS-u był również Daniel Mąka.

Na zakończenie kolejnego tygodnia przygotowań, w sobotę 16 lutego, łodzianie mieli mierzyć się z występującym na co dzień również w pierwszej lidze Stomilem Olsztyn. Szczegóły dotyczące tego spotkanie nie zostały jednak jeszcze potwierdzone.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Garbarnia Kraków 14.09.2019

Widzew Łódź - Garbarnia Kraków 14.09.2019

Tabela rozgrywek

4 Znicz Pruszków 16
5 Stal Rzeszów 16
6 Bytovia Bytów 15
7 Widzew Łódź 15
8 Olimpia Elbląg 15
9 Błękitni Stargard 15
10 GKS Katowice 14
Pełna tabela