Aktualności

Ostatni trening i krótka przerwa przed nowym cyklem

W piątek po przedpołudniowym treningu i obiedzie piłkarze Widzewa wrócą z Uniejowa, kończąc oficjalnie zimowy obóz przygotowawczy.

8 lutego zespół Radosława Mroczkowskiego odbędzie ostatnie zajęcia w bazie treningowej w Uniejowie, z której korzystał przez ostatnie dwa tygodnie, od poniedziałku 28 stycznia. Po zajęciach drużyna jeszcze na wyjeździe zje wspólnie obiad i autokarem wróci do Łodzi. Po okresie intensywnej pracy na obozie przygotowawczym zawodnicy dostaną dwa dni odpoczynku, a do treningów wrócą w poniedziałek.

W najbliższym tygodniu, oprócz zajęć, widzewiacy wstępnie zaplanowane mają dwa sparingi. Już w środę 13 lutego czerwono-biało-czerwoni zmierzą się z pierwszoligowym GKS-em Tychy. Spotkanie rozpocząć powinno się o 12:00 na boisku ośrodka treningowego przy ul. Małachowskiego w Łodzi. Będzie to na pewno wyjątkowy mecz dla Daniela Tanżyny, który w styczniu właśnie z tego klubu przeszedł do Widzewa. W przeszłości piłkarzem GKS-u był również Daniel Mąka.

Na zakończenie kolejnego tygodnia przygotowań, w sobotę 16 lutego, łodzianie mieli mierzyć się z występującym na co dzień również w pierwszej lidze Stomilem Olsztyn. Szczegóły dotyczące tego spotkanie nie zostały jednak jeszcze potwierdzone.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Niedziela na obozie w Opalenicy 23.06.2019

Niedziela na obozie w Opalenicy 23.06.2019

Tabela rozgrywek

1 Radomiak Radom 59
2 Olimpia Grudziądz 59
3 GKS Bełchatów 57
4 Elana Toruń 56
5 Widzew Łódź 55
6 Pogoń Siedlce 48
7 Stal Stalowa Wola 48
Pełna tabela