Aktualności

Ostatni dzień zapisów na mecz ze Skrą Częstochowa

Tylko do poniedziałku 20 września do godz. 23:59 trwają zapisy dla karnetowiczów na mecz 10. kolejki Fortuna 1 Ligi, w którym Widzew Łódź zmierzy się z beniaminkiem Fortuna 1 Ligi - Skrą Częstochowa.

Zapisy na mecz prowadzone są przez stronę widzew.com/web/bilety/rezerwacja-covid.

HARMONOGRAM ZAPISÓW NA MECZ WIDZEW ŁÓDŹ - SKRA CZĘSTOCHOWA:

16.09 (czwartek) godz. 12:00 - 20.09 (poniedziałek) godz. 23:59 - zapisy na mecz dla karnetowiczów

21.09 (wtorek) godz. 10:00 - początek otwartej sprzedaży biletów

24.09 (piątek) godz. 18:00 - początek meczu ze Skrą Częstochowa

Przypominamy, że od meczu z GKS-em Katowice udostępniona została możliwość przekazywania przez karnetowiczów swoich miejsc innym osobom. Jeśli posiadacz karnetu chce przekazać swoje miejsce innej osobie, musi normalnie dokonać zapisu na mecz na swoje miejsce karnetowe. Jeżeli po etapie zapisów zostanie mu przyznany bilet, to może albo go pobrać i samemu wziąć udział w meczu, albo wygenerować kod, który przekaże dowolnej osobie. Osoba ta będzie mogła kupić bilet używając przekazanego przez karnetowicza kodu i tym samym zająć jego miejsce na stadionie. Jeśli karnetowicz pobierze bilet, kod nie zadziała podczas zakupu biletu przez osobę trzecią. Zasada ta działa również w drugą stronę - jeśli karnetowicz przekaże kod na swoje miejsce i ktoś zarezerwuje na nie bilet, to posiadacz karnetu nie pobierze już na to miejsce biletu.

Sprzedaż biletów na podstawie kodów będzie prowadzona równocześnie ze sprzedażą otwartą, czyli od wtorku 21 września, od godz. 10:00. Jeśli dysponujesz dokumentem potwierdzającym szczepienie przeciw COVID-19, zgłoś to podczas zapisu na mecz - w ten sposób zwiększasz szanse innych kibiców na obejrzenie spotkania ze Skrą Częstochowa. Wspólnie wypełnijmy Serce Łodzi i znów pokażmy, że #PółPolski to my!

ZAPISZ SIĘ NA MECZ ZE SKRĄ CZĘSTOCHOWA


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - ŁKS 24.10.2021 cz. II

Widzew Łódź - ŁKS 24.10.2021 cz. II

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 33
2 Miedź Legnica 28
3 Korona Kielce 26
4 GKS Tychy 23
5 Arka Gdynia 23
6 Sandecja Nowy Sącz 22
7 Podbeskidzie Bielsko-Biała 22
Pełna tabela