Aktualności

Ostatni dzień zapisów na mecz z GKS-em Katowice

Już tylko dziś, we wtorek 7 września, do godz. 23:59 karnetowicze mogą zapisywać się na piątkowy mecz 8. kolejki Fortuna 1 Ligi, w którym Widzew Łódź zagra przy al. Piłsudskiego 138 z GKS-em Katowice.

Zapisy na mecz prowadzone są przez stronę https://widzew.com/web/bilety/rezerwacja-covid. UWAGA! Począwszy od meczu z GKS-em Katowice udostępniona zostaje możliwość przekazywania przez karnetowiczów swoich miejsc innym osobom. Jeśli karnetowicz chce przekazać swoje miejsce innej osobie, musi normalnie dokonać zapisu na mecz na swoje miejsce karnetowe. Jeżeli po etapie zapisów zostanie mu przyznany bilet, to może albo go pobrać i samemu wziąć udział w meczu albo wygenerować kod, który przekaże dowolnej osobie. Osoba ta będzie mogła kupić bilet używając przekazany przez karnetowicza kod i tym samym zająć jego miejsce na stadionie. Co ważne, jeśli karnetowicz pobierze bilet, kod nie zadziała podczas zakupu biletu przez osobę trzecią. Zasada ta działa również w drugą stronę - jeśli karnetowicz przekaże kod na swoje miejsce i ktoś zarezerwuje na nie bilet, to posiadacz karnetu nie pobierze już na to miejsce biletu.

Sprzedaż biletów na podstawie kodów będzie prowadzona równocześnie ze sprzedażą otwartą, czyli od środy 8 września od godz. 12:00.

HARMONOGRAM ZAPISÓW NA MECZ WIDZEW ŁÓDŹ - GKS KATOWICE

03.09 (piątek) godz. 19:10 - 07.09 (wtorek) godz. 23:59 - zapisy na mecz dla karnetowiczów

08.09 (środa) godz. 12:00 - początek sprzedaży biletów

10.09 (piątek) godz. 20:30 - początek meczu z GKS-em Katowice

ZAPISZ SIĘ NA MECZ Z GKS-EM KATOWICE

Każdy posiadacz karnetu podczas zapisu na mecz będzie mógł zaznaczyć okienko, w którym potwierdzi, czy posiada zaświadczenie o szczepieniu przeciwko COVID-19 i czy może je okazać. Po potwierdzeniu system automatycznie wliczy taką osobę poza limit 50% pojemności stadionu określonego w rozporządzeniu. Karnetowicze, którzy zaznaczą w systemie, że posiadają zaświadczenie o szczepieniu przeciw COVID-19 i tym samym nie będą zaliczani do limitu określonego w rozporządzeniu, będą zobowiązani okazać przy wejściu na stadion zaświadczenie o szczepieniu, tzw. paszport covidowy lub informację o szczepieniu z Internetowego Konta Pacjenta.

Karnetowicze, którzy nie potwierdzą posiadania zaświadczenia o szczepieniu przeciw COVID-19 w momencie zapisu na mecz, będą mogli wejść na stadion do liczby stanowiącej 50% pojemności stadionu, czyli w maksymalnej liczbie 8721. Jeśli osób takich będzie więcej, o wejściu będzie decydować liczba meczów w sezonie, w których wziął udział karnetowicz nieposiadający zaświadczenia o szczepieniu.

Dokładne zasady zapisów na spotkanie znaleźć można TUTAJ.

Jeśli dysponujesz dokumentem potwierdzającym szczepienie przeciw COVID-19, zgłoś to podczas zapisu na mecz - w ten sposób zwiększasz szanse innych kibiców na obejrzenie spotkania z GKS-em Katowice. Wspólnie wypełnijmy Serce Łodzi!


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Korona Kielce - Widzew Łódź 15.10.2021 CZ. II

Korona Kielce - Widzew Łódź 15.10.2021 CZ. II

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 32
2 Korona Kielce 25
3 Miedź Legnica 24
4 GKS Tychy 22
5 Sandecja Nowy Sącz 22
6 ŁKS Łódź 20
7 Arka Gdynia 20
Pełna tabela