Aktualności

Kolejne powierzchnie komercyjne na stadionie wynajęte

Widzew Łódź SA i spółka GTM Investment podpisały umowę na wynajem 1400 m.kw. pomieszczeń w obiekcie przy al. Piłsudskiego 138.

Na mocy umowy z MAKiS Widzew wziął na siebie wynajem części powierzchni komercyjnych na stadionie. To m.in. lokale znajdujące się pod trybuną A, C i D. Pod tą ostatnią najemcą jest LV Bet. Jest tam także zlokalizowany oficjalny sklep Widzewa (sklep.widzew.com).

Na mocy umowy podpisanej 12 grudnia spółka GTM Investment wynajęła 1400 m.kw. powierzchni. Pod trybuną A zamierza uruchomić część rehabilitacyjno-sportową i gabinety konsultacyjne. W drugim lokalu w trybunie C powstanie pub. 

- Jesteśmy bardzo zadowoleni, że udało się wynająć kolejne powierzchnie na stadionie Widzewa. Dzięki temu oferta związana z Sercem Łodzi będzie coraz szersza. A o to nam przecież chodzi - podkreśla Przemysław Klementowski, prezes zarządu Widzew Łódź SA. - Chcemy, by stadion przyciągał kibiców i mieszkańców pobliskich osiedli nie tylko w dni meczowe. Jesteśmy przekonani, że oferta najemcy spotka się z dużym zainteresowaniem - dodał.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Górnik Łęczna 21.08.2019 (cz. III)

Widzew Łódź - Górnik Łęczna 21.08.2019 (cz. III)

Tabela rozgrywek

5 Garbarnia Kraków 10
6 Olimpia Elbląg 9
7 Błękitni Stargard 9
8 Widzew Łódź 8
9 GKS Katowice 7
10 Elana Toruń 7
11 Lech II Poznań 7
Pełna tabela