Aktualności

OSK "Tylko Widzew" z kolejną wpłatą na konto klubu

W poniedziałek RTS Widzew Łódź otrzymał kolejną wpłatę od Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Kibiców "Tylko Widzew". Fani klubu ponownie nie zawiedli, przelewając pokaźną kwotę na konto klubu.

OSK "Tylko Widzew" przekazało klubowi, w ramach Wielkiej Orkiestry Widzewskiej Pomocy, kolejną transzę wsparcia finansowego w kwocie 50 tysięcy złotych. W tym roku Stowarzyszenie RTS Widzew Łódź w tej formie otrzymało już od kibiców 150 tysięcy złotych. Środki te, stanowiące bardzo istotny wkład do budżetu klubu, przeznaczone zostaną na działalność statutową Stowarzyszenia.

Zarząd Stowarzyszenia Reaktywacji Tradycji Sportowych Widzew Łódź pragnie w związku z tym ponownie serdecznie podziękować za wsparcie, zarówno organizatorom akcji, jak i każdemu kibicowi z osobna, za wszystkie wpłaty, bez których trudno byłoby wyobrazić sobie odradzający się, budowany od podstaw klub. Zgodnie z informacjami zawartymi na oficjalnej stronie OSK, do Klubu "1910" - czyli elitarnego grona osób regularnie wpłacających środki na WOWP, należy obecnie ponad 300 osób, a liczba ta stale rośnie.

Dziękujemy! Łączy Nas Widzew!


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

C1: Widzew Łódź - Delta Warszawa 18.11.2018

C1: Widzew Łódź - Delta Warszawa 18.11.2018

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 38
2 Radomiak Radom 37
3 Elana Toruń 35
4 GKS Bełchatów 33
5 Olimpia Grudziądz 31
6 Górnik Łęczna 30
7 Resovia 29
Pełna tabela