Aktualności

OSK "Tylko Widzew" sponsorem RTS

Zarząd Widzewa Łódź rozpoczyna oficjalną współpracę z Ogólnopolskim Stowarzyszeniem Kibiców "Tylko Widzew".

Miło nam poinformować, że działacze Reaktywacji Tradycji Sportowych Widzew Łódź porozumieli się w sprawie oficjalnej współpracy z Ogólnopolskim Stowarzyrzeniem Kibiców "Tylko Widzew". Przedmiotem umowy jest ustalenie zasad współpracy w zakresie prowadzenia drużyn młodzieżowych stowarzyszenia RTS Widzew Łódź. Stronami umowy są RTS Widzew Łódź oraz kibice Widzewa Łódź czynnie wspierający odradzający się klub poprzez udział w akcji Wielka Orkiestra Widzewskiej Pomocy, reprezentowani przez administratora i pomysłodawcę ww. akcji - Ogólnopolskie Stowarzyszenie Kibiców "Tylko Widzew".

Współpraca dotyczyć ma zarówno obszaru organizacji pracy drużyn młodzieżowych, ich wsparcia finansowego jak i oprawy medialnej towarzyszącej rozgrywkom młodych Widzewiaków. Wsparcie udzielane przez kibiców ma służyć:

a. osiągnięciu przez młodych Widzewiaków jak najlepszych wyników sportowych i budowę silnych fundamentów dla odradzającego się klubu;
b. popularyzacji sportu i zdrowego stylu życia, w tym w szczególności uprawiania piłki nożnej, wśród dzieci i młodzieży Łodzi i regionu łódzkiego;
c. możliwości uprawiania sportu również dzieciom z rodzin dla których wnoszenie ustalonych opłat jest lub może okazać się niemożliwe do realizacji w części, czy w całości.

Jednocześnie wzajemna współpraca ma wesprzeć starania całego środowiska widzewskiego zmierzające do poprawy wizerunku kibiców, jako grupy wspierającej i przyjmującej odpowiedzialność za losy swojego klubu.

Zawarta umowa ma charakter wzajemności, bowiem dzięki niej kibice będą mogli zobaczyć na strojach drużyn młodzieżowych logo akcji, w której biorą czynny udział. Umowa obowiązywać będzie od 1 stycznia 2016 r.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Pelikan Łowicz - Widzew Łódź 23.05.2018

Pelikan Łowicz - Widzew Łódź 23.05.2018

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 66
2 Lechia Tomaszów Mazowiecki 64
3 Sokół Aleksandrów Łódzki 56
4 Polonia Warszawa 53
5 Kaczkan Huragan Morąg 48
6 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 46
7 Ursus Warszawa 44
Pełna tabela