Aktualności

OSK "Tylko Widzew" pomaga młodym widzewiakom

RTS Widzew Łódź otrzymał wsparcie finansowe przeznaczone na funkcjonowanie grup młodzieżowych przejętych właśnie przez klub.

Jak zapewne wielu kibiców zdążyło już usłyszeć, wielkim sukcesem Stowarzyszenia Reaktywacja Tradycji Sportowych Widzew Łódź było w ostatnim czasie przejęcie dziewięciu grup młodzieżowych, który stanowiły część będącego obecnie w stanie upadłości „starego” Widzewa.

Zarząd Stowarzyszenia RTS Widzew Łódź wiąże spore nadzieje z młodymi adeptami futbolu, którzy pod egidą Widzewa chcą rozwijać swoje umiejętności i w przyszłości wzmocnić seniorski zespół czerwono-biało-czerwonych. Tym bardziej miło nam poinformować, że w dniu 8 września 2015 roku otrzymaliśmy wsparcie finansowe dedykowane właśnie pracy z młodzieżą.

Pomoc przyszła ze strony, która już nieraz udowodniła, że dobro Widzewa jest dla niej najważniejsze. Mowa o Ogólnopolskim Stowarzyszeniu Kibiców „Tylko Widzew”, które zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami przekazało środki finansowe na widzewską młodzież, błyskawicznie odpowiadając na potrzeby klubu w tym bardzo newralgicznym obszarze.

Serdecznie dziękujemy Wszystkim Kibicom, którzy w ramach Wielkiej Orkiestry Widzewskiej Pomocy mieli swój wkład w ten piękny dar dla najmłodszych, dar, dzięki któremu widzewskie dzieciaki, będą mogły rozwijać swoje pasje sportowe i drzemiący w nich piłkarski talent.

Razem Tworzymy Siłę!


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Trening wieczorny 17.10.2019

Trening wieczorny 17.10.2019

Tabela rozgrywek

1 Resovia 27
2 Widzew Łódź 27
3 GKS Katowice 26
4 Górnik Łęczna 24
5 Olimpia Elbląg 21
6 Bytovia Bytów 21
7 Stal Rzeszów 21
Pełna tabela