Aktualności

Orkiestra znów zagrała - 35 tys. zł od WOWP dla Akademii Widzewa

Sponsor strategiczny grup młodzieżowych łódzkiego klubu przekazał kolejną wpłatę na potrzeby Akademii Widzewa.

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Kibiców "Tylko Widzew" i WOWP wspierają klub od 2013 roku. W tym czasie kibicom zrzeszonym przede wszystkim w klubie 1910 (regularnie wpłacających co miesiąc) udało się zebrać już ponad 600 tys. zł. Od ponad trzech lat przekazują pieniądze przede wszystkim na szkolenie młodzieży. A w ubiegłym roku zostali sponsorem strategicznym Akademii Widzewa.

Regularnie, zwykle co kwartał, WOWP przekazuje pieniądze na potrzeby grup młodzieżowych. Tym razem na konto wpłynęło 35 tys. zł. - To już trzecia wpłata przekazana w tym roku dla Akademii Widzewa. Nie byłoby tych pieniędzy, gdyby nie osoby regularnie wpłacające na kontro Wielkiej Orkiestry Widzewskiej Pomocy. Zachęcamy wszystkich kibiców do wsparcia Orkiestry. Budowa silnej i prężnie działającej Akademii Widzewa powinna być priorytetem dla całej widzewskiej społeczności -  podkreśla Maciej Szmigiel, członek zarządu OSK "Tylko Widzew".

Więcej informacji o akcji OSK można znaleźć na stronie www.tylkowidzew.pl.

Jak podkreśla Przemysław Klementowski, prezes zarządu Widzewa Łódź SA, w tej akcji może wziąć udział każdy. - Sam też ją wspieram i zachęcam wszystkich kibiców. Nie jest istotne ile wpłacamy, ale im więcej z nas będzie robiło to regularnie, tym większa pomoc trafi na potrzeby Akademii - mówi prezes.

Pieniądze od WOWP przeznaczane są m.in. na sprzęt, opłaty za boiska, dofinansowanie obozów czy pokrywanie składek za tych, których na to nie stać.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Puszcza Niepołomice 01.07.2022

Widzew Łódź - Puszcza Niepołomice 01.07.2022

Tabela rozgrywek

1 Miedź Legnica 77
2 Widzew Łódź 62
3 Arka Gdynia 61
4 Korona Kielce 56
5 Odra Opole 51
6 Chrobry Głogów 50
7 Sandecja Nowy Sącz 47
Pełna tabela