Aktualności

Organizacja meczu z Zawiszą - parkingi, wejścia, bilety

Jeśli wybieracie się na sobotni mecz Widzewa z Zawiszą Pajęczno koniecznie musie przeczytać informacje związane z organizacją tego spotkania.

Dostanie się na stadion Szkoły Mistrzostwa Sportowego im. Kazimierza Górskiego w sobotę umożliwiać będą trzy wejścia: dwa od ulicy Kilińskiego - na trybunę główną, a także jedno od ulicy Milionowej - na trybunę rodzinną. 

Zgodnie z przekazywanymi wcześniej informacjami przed meczem możliwy będzie odbiór biletów. W sobotę funkcjonować będą dwa punkty, w których kibice otrzymają zakupione wcześniej wejściówki: przy wejściu od ulicy Milionowej i przy wejściu od ulicy Kilińskiego usytuowanym bliżej skrzyżowania z ulicą Milionową.

Goście VIP na obiekt SMS dostać będą się mogli wjazdem od strony ulicy Milionowej znajdującym się naprzeciwko budynku szkoły.

Przedstawiciele mediów akredytacje odebrać będą mogli przy wejściu od ulicy Milionowej i również tamtędy dostaną się na stadion.

Zmotoryzowanych kibiców zachęcamy do pozostawienia samochodów na parkingu przy ul. Senatorskiej 70. Nie jest to obiekt wynajmowany przez klub, ale przedstawiciele RTS ustalili, że będą tam dostępne miejsca, a koszt pozostawienia pojazdu na cały mecz wynosić ma 3 złote.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Wokół meczu z GKS Wikielec 20.05.2018

Wokół meczu z GKS Wikielec 20.05.2018

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 63
2 Lechia Tomaszów Mazowiecki 61
3 Polonia Warszawa 53
4 Sokół Aleksandrów Łódzki 53
5 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 46
6 Kaczkan Huragan Morąg 45
7 Ursus Warszawa 44
Pełna tabela